bugün

Benimdir. Kediler candır.

(bkz: Kedi canını senin)
eee şimdi kedi var kedi var.
Tam sevilecek erkektir. Hele ki sadece kedi sevmekle kalmayıp, bütün hayvanları seviyorsa olmuştur o. Karakterinden öperim.
kedilerin iclerinde hic kaybolmayan gerektiginde familyasina has vahsi hayvan durtulerini sergilemelerinden dolayi bahsediliyorsa benimde icinde bulundugum erkek tipidir. favorim savannah cinsidir.
her eve lazımdır. en azından benim eve.
Gene ne ılıklık yapmışım diye girdim ki asayiş berkemal.
Duygusal bir erkektir. önceden kedilere karşı sempatim pek yoktu. Fakat sonra onlara pek istemeden de olsa güven verebildiğimi gördüm. Artık sokakta kedi gördüm mü değer verdiğimi göstermeye çalışıyorum. Sonuçta o da bir can ve sevgiye muhtaç.
normal bir erkektir. anormal olarak algılanması çoğu erkeklerin kedilere yakınlık duymamasındandır. neyse qusel qısslar eqlesin...
normal bi erkektir. çok abartılacak bi' yanı yoktur. ne olacaktı ya?
Ender görülen erkek türü, kaçırmayın.
Sorumluluk duygusu olan her insan gibi hayvan sevip bakabiliyorsa gurur duyulacak bir özelliğe sahip olan erkek türüdür.
hayret lan genelde ağlayarak çıkardım bu başlıktan. bugün yere göğe konulamamışız.
çok pis severim. ama tırmalamaya kalkarsa vururum bi tane burnuna.

tanım: güzel kızları da kedi gibi kız diye seven erkektir.
benimdir. hatta şu an kedimle sarılmış entry giriyoruz. daha doğrusu o mırlıyor ben yazıyorum.
Analar neler doğuruyor.. Allah sahibine bağışlasın...
Benimdir. Çizim için muhteşem bir yaratıktır. Ayrıca seviyorum bu hayvanlarla uğraşmayı.
görsel
Normalde kedi sevmeyen bana kedileri sevdirmiş erkektir. Kedilerin belki de her gün gördüğümüz en sıradan hareketlerini bile kendi bakış açısından dünyanın en harika sahnesiymiş gibi, kahkahalara boğularak anlatır ve karşılıksız sevgi duyabildiği tek varlıkların hayvanlar olduğunu düşünür hüzünlenirsiniz.
ESkidendi bunlar gerçi sözlük. Neyse.
Yakışmayandır.
Evet benim.
aslan kaplan gibi canlılarda kedigillerdendir sayılır mı acaba?
görsel

Olum benim bu.

Benim asıl mesleğim veterinerlik lan ben hayvanların hepsini severim, sürüngenler hariç. *

Edit: neden eksiliyorsun kardeeeşim?
Kedi ve diğer hayvanları seven erkek samimidir. Doğaldır. içtendir. Bir canlıyı sevme duygusunu iyi bilir. Şefkatlidir.
olabilir. fakat üç arkadaşım vardı ikisi biseksüel biri ise gay idi galiba benim cenabetliğim olsa gerek.
benden uzak durması gereken erkektir. kedi kader kalleş bir yaratık olamaz.
her kediyi sevmiyorum ama genelini severim. kedileri gözlemlemek de ayrı bir keyif. beslemek için kedi almak apartmanda yaşayanlar için daha pratik evet ama kediler de köpekler kadar sahibine yakın olmuyor.
(bkz: hey george versene borc)

Şunun tipine bakın agalar sevilmez mı bu kerata?
Yeni sevgilim olum o benim.

(img:#751003)