bugün

'anaç' olabilmeyi başarmış , mucizevi erkek türü.
kedilerin o kendini dünyanın hakimi sanarak gerine gerine yürümelerine, ışığın, topun, yumağın peşinden aptal aptal koşturmalarına bayılan erkeklerdir.

http://www.youtube.com/watch?v=EAmd7zT4Fzw
(bkz: kedisevici)
kediler ile kadınlar arasında bir ilişki olduğunu kabul etmiş ve gerçek hayatta kadınları anlama konusunda başarılı olabilmek için stajını bir kediyle yapmayı tercih etmiş zeki erkektir. yalnız dikkat edilmelidir ki bunların bazıları kedilerine aşık olurlar ve kedilerini sevgililerinden daha çok severler aman diyim.
(bkz: bülent üstün)
(bkz: bilge karasu)
sevgili kişisini çok mutlu eden erkektir. evinize gelir sevgili, tüy yumağınız hemen onun yanına gider, ufak bir kucaklaşmadan sonra başlar onunla oynamaya, evde ufak bir telaş vardır, onlar oynarken siz de mutfakta nescafelerinizi hazırlarsınız, bir yandan da muhabbet edersiniz. izlemek de, oynamak da ayrı bir keyif olur. *
(bkz: felisphilia) **
şüpheli bir durum. manyak da olabilir.
yolda gördüğü her kediyi sevmek için domalan kız arkadasına eşlik eden sevgilidir .
eski sevgilidir , candır .
evde beslenir . *
eşcinsel olma ihtimali çok yüksektir.
adnan oktar'dır. şaka maka bana da bulaştı meşhur cümlesi atamıyorum ağzımdan.

(bkz: kedi canını senin)
gezdirdiği itinden daha itoğlu it olup, minicik kediyi tekmeleyerek öldüren mahlukattan bin kat daha makbul olan erkektir...
(bkz: ben)
hem de 1,5 yaşında, puma gibi bir scotish fold'um var.
gerçi çağırınca koşa koşa gelmiyor ama olsun. çok karakterli bi kedi *
sıradan bir erkektir. birileri nasıl köpek, kuş, kaplumbağa seviyor ise o'da kedi sevmektedir. bu erkeklerin farklı bir yaratıkmış gibi algılanması da ilginçtir.
humanist erkektir. lakin hayvan sevmeyen bir kişi, kendi cinsi insanı da sevemez. *
(bkz: insan davranışlarının temeli hayvanlarınkiyle aynı)
adam gibi adam. yavşak köpeklere prim vermez.
http://e1206.hizliresim.com/y/s/8nrrd.jpg
(bkz: buyrun benim)
kendini de seven erkektir.
munis bir adamdır. değilse de kedi onu o hale sokacaktır
adam gibi erkektir. kompleks barındırmaz.
kedi gibi kurnaz kedi gibi nankör onlarda sırf kendilerini gördüğü için sevenlerdir yoksa hiçbir erkek kedi sevmez bunlar hariç .
Pekte mucizevi bir şey değildir. Sonuçta burada "götüne dildo sokmayı seven erkek" gibisinden şeyler hakkında konuşmuyoruz.
Alt tarafı kedi lan kedi ! Ayrıca :

(bkz: kedidir kedi)
evrensel bir hayvanat olan kedi hayvanini oksayip sirtini sivazlamak suretiyle seven erkektir.

hem kedilerin hepsi pembe midir ve kadinlari mi simgeler? garip midir bir erkegin kedi sevmesi?

bence degildir, isin icinde hayvan sevgisi vardir, ve bir erkek eger bir hayvani normal sınırlar icinde sevebiliyorsa o erkekte bir sevgi kaynagi vardir.

bir hayvana deger verip onunla ilgileniyorsa etrafindaki insanlara da deger verip sevebilir.

not: istisnalar haric!
sevgi dolu erkektir. içindeki hüznü, burukluğu bir miktar atan erkektir.