bugün

counter turnuvalarında en çok kullanılma rekoru kırarak guinnes rekorlar kitabına girmiş nick.
gereksiz bir msn söz dizisidir... ~~
(bkz: yok artık hamam böceği)
(bkz: satanizmin beş şartı)
(bkz: yolculara simit atan psikopat martı)
mürteci sözlükten gelmiş olabilitesi yüksek olan yazar.*
90 60 90 olduğunu iddia eden bir yazar. he ben bayan olduğuna inanmıyorum o ayrı.
hoş sohbeti olan mükemmel bir yazar.
bir dost,
bir arkadaş,
bir kardeş,
artık bir sırdaş * kısacası 2 insanın olabileceği her şey.
yazmayı becerebilsem daha bir çok methiyede bulunacam ama elden bu kadar geliyor.
kendisine güzel bir şiir yazacağımı söylemiştim ama onuda yapamadım. * *
neşeli, hiperaktif, olumlu, cici bir yazarımızdır. her genç kız kadar trip, her yazar kadar aforizma seviyor. bence 90 60 90 olmasından daha önemlisi; bazı olaylara farklı bakması ve bunu aynı şekilde yine farklı bir dille ve olması gerektiğinden daha karmaşık olmayarak yorumlamasıdır. hayata bakışındaki rahatlık ve kendine duyduğu özgüveni, yazılarında sezmek mümkündür. ayrıca nicki ile pek barışık olmayan bir yazardır. haliyle, yakında yeni bir nick ile aramızda görürseniz şaşırmayın. nick konusunda, bana verdiği birkaç ipucu da yok değil hani. merakla bekliyoruz. ayrıca da hoşgelmiştir.
sopalık yazar. *
(#14833206)

ayakta mı alkışlasam, şapka mı çıkartsam, meksika dalgası mı yapsam? bilemedim.

tanım: nüktedan.
sözlükteki en güzel avatarlı misafirperver yazar.
(#15199871) güzel ayar vermiş gözlerinden öperim.
nick seçiminde daha yaratıcı olmasını can-ı gönülden dilediğim yazar. onun dışında kendisini pek tanımam.
olur da yolu düşerse bi beş çayı'na beklerim. çok ayıp mı olur, yakışık almaz mı davetim?
kedi kesen satanist faredir. görüldüğü yerde katli vaciptir.
Hep kedi mi yiyecek fareyi? bi kerecik de fare kessin kediyi efenim.
2009 yılında mynet'te okey odasında gezerken gõrdüğüm kullanıcı adı.
ağıma düşürdüğüm sözlüğün yeni nesil yazarlarından bu.
önce bir dost gibi yaklaşarak onu affettiğimi ve nick'inden dolayı kendisine ısındığımı bildirdim. ardından onu kanlıca'da çay içip, pierloti'de yoğurt yemeye götürerek algı duvarlarını bir bir yıktım. o alışılmış buluşmaların ayna etkisi ile beyninde ki kıvrımların en derinine işledim.
ve bana muhtaç kaldığı anda onun yanında oldum. duvarlara pentagram çizerek geçirdik vaktimizi.

ve o büyük gece. onu sessiz sakin bir yere götürdüm. sıcak bıyıklarımı ensesinin dibinde hissederken gözlerini kapattım. süprizime hazırlanmanı istiyorum bahanesi her zaman çakmak cebimde saklıdır. onu yine kandırmıştım. karanlık üzerimize bir örtü gibi çöktüğünde ellerimi gözlerinden çektim. ancak o açmasına rağmen küçük gözlerini beni göremiyordu. bıyıklarım sürtünürken ensesine korku dolu nefesinin hızı ile inip kalkıyordu göğsü.

nereden geldiğimi anlamadan, bana güveninin tavan noktasında iken atıldım üstüne. parçalarken ufak bedenini iniltileri ile karanlık yırtıldı. gözlerinde ölümün soğuk etkisi ile bıraktım onu. ve yeni kurbanlarıma doğru patilerimi salladım.
Eski bir yazarin fake hesabi. Olur oyle arada.
fake olmadığı halde yüksek ihtimalle karıştırılan yazar.
saygılar, teşekkurler.
fake olmadığına tek cümleyle ikna eden yazar.
5 ağustos 2012 alkol mikrobu kırar zirvesi vol ii'ye bekleriz.
kıza bi mesaj attım 5 gündür sözlükte yok. üzüldüm lan şimdi dediğim yazardır.
(#14703796) yarmış yazardır. çok yaratıcı.
nick altıma yazması ile dikkatimi çekmiş entrylerine baktığımda da kaliteli bir yazar olduğunu anladığım kişidir.
yazarların kendisine yazmaması sonucu kafayı yemekle ya sabır çekmek arası gidip gelen yazarcık.