bugün

sokaklara çıkıp "laiklik elden gidiyor" diye bagırmak için bekleyen kemalisttir.
geçen birisi gazilere mektup göndermiş, laiklik elden gidiyor sokaklara çıkın diyerek. bunu diyen adamda darbeye teşebüsten içerde yatıyor.
şimdi 29 ekim geliyor, bunlarda fırsatçılıklarını bugünde göstermek için kedi gibi o günü bekliyorlar. valla ne yalan söyleyeyim sırf tatil oldugu için bu resmi bayramları bekliyorum. haa birde televizyon karşısına geçip bunların laiklik elden gidiyor gibi duygu dolu sözlerini dinlemek için.
kubilay'ın şehit edildiği günü it gibi bekleyen yobazdan çok üstündür.
şakirtliğin parayla olmadığını da aynı anda bize gösteren kemalisttir.

edit: 29 ekim cumhuriyet bayramıdır efendim unutmamak gerekir... ayrıca biri şunu türtsün.
kedi pisliğini örter gibi tarihimizi unutturmaya çalışan cahil yobazın anlaması mümkün olmayan yurtseverdir.
Cumhuriyet bayramına laf atan şakirtten üstün kemalistir. Said nursi' yi anma haftası yerine özgürlüğünün tescillendiği günü bekler. Sözlüğe maymun almayın mod.lar. Her ne kadar aptal bir provakatör olmaktan öteye geçmeseler de milli değerlere laf atılmasına göz yummamak elde değil.

Zaten sizin gibi beyinsizlere seçme ve seçilme hakkı vermek atatürk' ün yaptığı bir yanlıştır.
peygamberini anmak içi değil de, cemaatinin götünü yalamak için kutlu doğum haftasını bekleyen godoşlardan daha akıllı mantıklı kişidir.
kedi gibi değilde cumhuriyet çoçuğu gibi dört gözle 29 ekimi bekleyen, onca lavuğa rağmen yine sokaklara dökülüp bu şanlı ülkenin kuruluşunun kutlanacağı günü bekleyen kemalistlerdir. hadi biz mustafa kemal in çocuklarıyız ya sen ?
cumhuriyetten "köpek gibi" korkan cemaatçi kürdün derdidir.
farklı görüşlere saygı duymayan saygısızlardan daha kişiliklidirler.parti mitinglerinda kalabalık göstermek için mahalle delegelerine baskı yapan ve sayı kotası koyan il başkanlarından, mitinglerde ota boka olumluya olumsuza eveeettt diye bağıran kuru kalabalıklardan daha iyidirler.ama kedi değildirler allahtan koyunda olmamışlardır.
"kedi gibi 29 ekimi bekleyen kemalist" tarzı başlıkları açabilecek kadar korkmuş, hemde "köpek gibi" korkmuş cemaatçi kürdün derdidir.
kemalisti kedi, kendini 29 ekimin kutlanmasına bile tahammülü olmayan köpek yerine koyan şakirt söylemidir.

not: 4 ayaklı gerçek dostlardan özür dilerim.
kedi gibi 29 ekimi bekleyen kemalist;

her şakirt e 1 çelenk koysun diye katılacağım önermedir.
akplileri kemalistlere tercih ettiğim günler bile oluyor o derece sevmiyorum kemalistleri.

şimdi cumhuriyet dediğin şey basit birşey değil. bugünün akplileri chplileri herhangi birşeylileri, abdullah gülü tayyipi düşün. işte bunlar osmanlı zamanında kuldu cumhuriyet sayesinde vatandaşlar. osmanlı da sülalenin yönetme hakkı kayı boyu üzerinden nasıl vardı ise diğer türklerinde doğal olarak vardı ve bu sebeple yaratılan politika gereğince türkler genelde hor göürülürdü, kapıkulu sistemi de bus ebeple yaratılmıştı. sadece sülaleye bağlı memurlar.

anlayacağınız bugün burada akp tayyip amca diye atıp tutan her bir birey bireyliğinin ona verilmesini cumhuriyete borçlu. yoksa en basitinden tayyip bile bırak başbakanlığı köyünde muhtar olamazdı osmanlıda. o sebeple nereye ait olursanız olsun diğer bayramlar evet tam faşizm uygulaması olursa olsun cumhuriyeti kutlayın. bak ben sosyalistim kutluyorum.
(bkz: yaşasın cumhuriyet)
4 gözle kadir gecesini bekleyen yobazdan daha adamdır.
http://galeri.uludagsozlu...-ekimi-bekleyen-kemalist/

bu ülke kolay kurulmadı.

--spoiler--
-hiçbir zaman beklemedik, cumhuriyet mitingleri yaptık her daim sokaklarda kavga içindeydik.

--spoiler--
milli bayramlarımız kalkıyor diye haykıran bizlerin bayram tatillerinden yararlanmak için başvurdukları kaytarma durumu. not:zihniyetimiz'ben mi kurtaracağım.
29 ekimin acısını hala içinde yaşayan köpeklerden olmayan "insan"dır.
bugün dahil 6 ay 11 günü kalan kemalisttir.
bu sene kürtçü islamcı ve ayrılıkçı kürtlere ve onların emperyalist ağalarına çelenk yerine başka şeyler koyacak cumhuriyetçidir.
19 Mayıs'ı da dört gözle beklemektedir.
Bütün kulların eşit olduğu(!) bir dinin iman edeni olarak, her sene düzenlenen etkinliklerde bir kulun türbesine yüzünü sürtebilmek için yüzlerce kulu ezecek olan yobazın yanında solda sıfırdır.
milli bayramlardan haberi olmayan cahil şakirt söylemidir. 29 ekimi beklemeye gerek yok. 23 nisan 4 gün sonra. daha da önemlisi 19 mayıs 1 ay sonra.

şakirt tayfa balık hafızalı olduğundan çoktan unutmuştur ama hatırlatalım;

geçtiğimiz yıl bu dönemlerde 19 mayısta stadyum törenleri akp tarafından yasaklanmış ve gerekçe olarak da bu tür resmi törenlerin anlamsız olduğu bayramların millet tarafından kutlanması gerektiği söylenmişti.

bunun üzerine 19 mayısta millet sokaklara çıkmış, tgb istiklalden beşiktaşa 200 bin kişiyle yürümüş, ülkenin dört bir yanında büyük kalabalıklar atatürk'ü anma, gençlik ve spor bayramını akp'ye inat kutlamıştı.

tabi bu durum akp'yi fena rahatsız etti. o bit kadar beyinleriyle yaptıkları plan ters tepmişti zira. resmi törenleri yasaklayınca bu bayramlar toplumun hafızasından silinir gider sandılar.ama duvara tosladılar.

29 ekim gelip çattığında daha da büyük kalabalıklar toplanacağı belliydi. akp de bunun farkına vardığından bu kez 6 ay önceki kendi söylemini inkar ederek milletin bayramını kutlamasını engellemeye kalkıştı. malum, ankarada cumhuriyet bayramını kutlamak isteyen yüzbinlerin önüne barikatlar kuruldu, biber gazı,tazyikli su sıkıldı,insanlar yaralandı ve cumhur, bayramını kutlamasın diye her türlü ceberrutluk yapıldı ama güçleri yetmedi. o yüzbinler tüm engelleri aştı anıtkabire de yürüdü bayramını da kutladı.

böylece akp ve yandaşları bir kez daha madara oldu.

bu başlığı açan ileri (!) zekalı şakirte şunu da söylemek gerekir;

senin işbirlikçi akepen pkk ile elele anayasa yapmaya ve o imralıdaki soysuzu salıvermeye çalıştıkça buna karşı milyonlarca vatanseverin kemalistin meydanlara inmesi yakındır.

o yüzden 29 ekime kadar beklemene gerek yok şakirt. laiklikten önce memleket elden gidiyor diye, akpkk anayasasına hayır diye, bu milletin adı türk milletidir diye milyonlar meydanlara inecek.hatta inmeye başladı bile.
anlatım bozukludur. 29 ekimi kedi gibi bekleyen kemalist olmalıdır.
G.TEN UYDURMA KUTLU DOGUMLAR YERINE KOSKOCA BIR ULKENIN DOGUMU KUTLANMASININA LAF SOYLEYEN ABD KOPEKLERININ GUYA KOMIKLILER SAKALR YAPMASI.
güncel Önemli Başlıklar