bugün

peygamber efendimiz hz.muhammed'in sözleri. yapmayın yaptırmayın.

https://www.facebook.com/...deo.php?v=194736230589469
Yorumlamadan önce bilmelisinizki ben deistim ;

Eğer kişi güzel gözükmek istiyorsaki güzellik göreceli kavramdır.
Bunları yapabilir kendisi meçhuldur sonuçlarından,

EDiT : O eksileyen kürt adam dışarda türbanlı evde proffesiyonel fahişe ister.
din ile kafayı bulmuşsun sen.
doğru olabilir. azerilerde kaş incelten kişi sayısı az incelten kişilere farklı bakıyorlar.
ama dünyada genel olarak tüm kızlar alıyor. herkes cehennemlik kısaca
yine varsa varsa erkeklerde var amk. boku yedik cennette tek erkek cinsi olmaz inşallah.
Bazılarının Doğuştan lanetli olduğunu gösteren gerçektir.
Allah a sukur bugun de cehennemlik olacak bir yol bulduk. Amin.
dövme yaptıran değil de yapan ne kadar lanetlidir. ama geçici olanından. karın tokluğuna yapmıştık zaten olum nesini lanetlediniz şimdi.
her gerçekte olduğu gibi inanılmamakta ısrar edilen başka bir durum.
Igreti sac takanlarin da lanetlenmislere dahil oldugu buhari ve muslim kaynak olarak verilebilecek sahih hadis.
lanetli olduğumu biliyordum ancak sebebi bu olmamalıydı.
dinle ilgisi var mı yok mu , doğru mu yanlış mı tartışılır ama kaş yerine dövme yaptıran insanların yüzüne bakınca cidden lanetlenmiş bir yaratık gibi duruyor. bazı kaşlarını ipincecik alanlarda öyle. insan biraz neyin yakışacağını bilmeli, kendini tanımalı efenim. Kadının yüz tabak gibi kaşlar da varla yok arası görünce gözlerim acı çekiyor, lütfen.
(bkz: hoşgörü dini islam)
doğruluğu hakkında konuşmak istemiyorum, çünkü bilemeyiz. ama amına koduğumun ateistleri kimse zina yapan suçsuz, dövme yaptıran suçludur lanetlidir demiyor. hemen yırtık dondan fırlar gibi her şeye salça olmayın. dövme yaptırmak caiz değildir, kaş almak konusu ise tartışılır.
peygambere maledilen uydurma hadislerden biridir asıl günah bu yalanları dinin emriymiş gibi insanlara anlatanlaradır.
çok afedersiniz debu sahisin dediklerine gore yaratan hem herkesi esit yaratmiyor, hem de esit hale getiriyoruz diye "lanetliyor". Bu ne?

Estetik de yaptiririm, kasimi da inceltirim yok boyle bir sey ya, sanki soykirim yapiyoruz ne laneti?
(bkz: kutsal kaş vs lanetli cımbız)
iki üç tane alim görünümlü tırtların uydurduğu safsata.

alakası yoktur. insan vucuduna zarar vermemek koşulu ile istedğini yapabilir.
ırkçılığa ses çıkarmayan iman sahiplerine derttir.
ayetle sabit olmayan her sey bostur. Onunla ilgili bir ayet var mi? Cevap tabi ki yok olacaktir. Simdi uzun uzun islam teolojisi dersi verirdim lakin ozet gecicem. Guzel gorunmak islam acisindan onemlidir sadece guzel gorunmek degil ayni zamanda temiz olmakta. Senin kasini, biyigini alman temizlik gostergesidir.

Gelgelelim evet dovme pek hos karsilanmamistir lakin sebebi cahiliye doneminde araplarin dovmelerden guc aldiklarina inanmasi, onlara tilsim muamelesi yapmasidir.

islamiyette resim bile yasak degildir ta ki esari imamlar etkin olana dek. Bu yuzdendir ki hz. Muhammed'in 14. Yuzyila kadar resimleri vardir.
Lanetlenecek o kadar çok konu ve durum varken, tüyden kıldan ötürü lanet almak gülünçtür. Gülünç!!!
bazılarının alim safsatası diyerek cahilliğini gösterdiği, peygamber efendimiz hazreti muhammed mustafa'nın ( s.a.v ) sözüdür.

bu da inanmayanlara gelsin o vakit,

görsel

allah inkar edenlerin günahlarını affetsin.
dövmeyi yaptırınca lanetlendik sildirince lanetten kurtuluyor muyuz diye merak uyandıran söylemdir.
bazıları da bilmezler ki piyasa uydurma hadisler ile doludur ve gerçek olan bazı hadisler ise çarpıtılarak insanlara sunulmuştur.

edit : imla.
acaba ne zaman nefes almayı da haram kılacaklar.

merakla beklemekteyim.
ALLAH şirk koşanları varlığını inkar edenleri lanetlemiştir.ALLAH merhametlidir ALLAH la aramıza mesafe koymak isteyenlere kanmayalım.ALLAH gönlümüze bakar şeklimize değil.
saçma bir beyan.

trollük bu değil ki. kafa lazım zaten.