bugün

ölmeden bir kez olsun tadılması gereken zamanla bağımlılık ve kilo yapan lezzet. küçük ev'de yenilmesi tavsiye edilir. yanında acı biber turşusu ve kola.
gidip sampi'de yiyin bunu. kapalı olsun deyin, mümkünse yağlı olsun, severseniz bi de yumurta kırdırın. götürün sıcak sıcak. alın size bomba.
ağzının tadını bilenlerin, bildiği ve yediği şey.
(bkz: gece açılmaması gereken başlıklar)
(bkz: insanı hayata bağlayan şeyler)
(bkz: fatih karadeniz pidecisi)
çift kaşarla yapılıp bol tuzlanınca ilaç gibi gelen müthiş lezzet.
istanbul da iyi yapabilen yere henüz rastlayamadığım yemek. tavsiyesi olanlara açığım.
bu saatlerde fazla paylaşılmamasi adından bahsedilmemesi gereken lezzetli yemek .
(bkz: diren oruçlu)
her nefsin bir kere tatması gereken lezzet. evet.
ben şuan ekmek arasına babamın yaptığı zeytinyağlı pırasayı koyup yiyorum. not yazmış, diyor: "afiyet olsun çocuğum, ben iki hafta yokum pazartesi uğrarım ıspanak alırsan cuma pazarından yapar öyle giderim."
gelelim pide mevzuna... çok olmadı ama bi süredir buralardayım işte. geceleri şöyle bi kaç bi şey karalayıp çıkıyorum. her gece bi taraflarım şişiyor bu ne yazdığını bilmez oburcan yazarlar yüzünden.
bu gece şişmesin diye pırasayı gözüm kapalı pideymiş gibi yedim. çok afedersiniz hocam ama notu da rulo yapıp bi yerlereme iliştirmeyi planlıyorum.
hala gelememişim kaşarlı kıymalıya... ben bi sampiyi bilirim. en iyi çayyolundaki yapar. gerisi hikaye. cumartesi iş çıkışı gideyim, midem bi şenlensin.
Bir efsanedir. Evet.
Yemelere doyulamayandır.