2 doz biontech.
222222.
Harezmi ve fibonacci'ye selam olsun.
bir.

olduktan sonra delicesine terledim. ateşlendim. ertesi günse inanılmaz bir enerji hissettim. çip demek ki bi gün sonra aktive oluyor. sdgdf. gerçekten ertesi gün yaşadığım kafayı anlatamam. öyle güzeldi ki.

ben domuz gibi sağlıklı biriyimdir. beslenmeme dikkat ederim, sporumu yaparım aksatmam vs. ve yılda bi kez hastalanırım. grip, o da bir hafta sürer. onun dışında ne hastane görmüşümdür ne ameliyat. ağrı kesici bile toplam ömrümde on tane falan kullanmışımdır. parol'du sanırım. bi paketini bitirmemişimdir ömrüm boyunca. fakkat ki aşı bana iyi geldi. "haha" dedim, "yaptırırım ben bunu sık sık."

minicik bi şey. pek sevimli, pek tatlı. hanımefendi de ürktüğümü anlayınca; "korkma hissetmeyeceksin bile" dedi. ovdu güzelce seksi kolumu. "derin bi nefes ağğğl" dedi ve şlaks.

şekerim kusura bakma da; "korkma hissetmeyeceksin bile" cümlesini bana ilk seks tecrübemde de söylemişlerdi. inanır mı ulan anadolu çocuğu böyle yalanlara?

ama doğru söyledi. hissetmedim bile.
aşı olun.
mafettiniz güzelim ülkeyi cahil pislikler.
Aşıdan yaş tespiti yapmak ne güzel ya. Aşı izi omza yakın yerde değil de bileğe yakın yerdeyse yaş aralığı bellidir ya hani. Şimdi de iki sino bi bio oldum diyenden yapıyoruz yaş tespitini.
iki. biontech.
2 sin
2 bio bundan sonra ne aşısı gelirse onları da yaptırcam eksiklik hissediyorum neredeyse 1 ay oldu son aşımı yaptıralı. Bünye aşı istiyor ne aşısı olursa olsun.
2 doz biontech oldum.
3 doz sinovac.
2 sino, 2 bio.
şahsım: 2 doz biontech
valide ve peder: 2 doz sinovac + 2 doz biontech (yurt dışına gidecem deyince açılan 4. doz)
birader: 2 doz sinovac + 1 doz biontech (4. dozu o da olacak yurt dışı şeysi ile)

koronavirüs akıllı olsun!
2 biontech ile yarışmaya katılıyoruz.
1 çinli... tercihen.
(bkz: sıfır)
iki doz biontech. ilkini askerdeyken komutanların zoruyla vuruldum ilk gün kolumda ağrı oldu, hafifti ama ikincisi yatağa düşürdü iki gün. Üçüncü doz ne yapar acaba diye merak ediyor insan.
1 tane oldum daha da olmam..
2 doz sinovac oldum. 3. dozun açılmasını bekliyorum.