bugün

ah ulan ahhh!

dalgınlıktan oluşan olaylar zinciridir. ( utanıyorum kendimden amk ) izninizle size başımdan geçen ibnelik verici bu olayı anlatmak isterim;

çok afedersiniz ama aşıkım o aralar. üst kattaki komşu kızına tutulmuşum. ( avcılarlı kezban ) aşk da değil aslında. kız sevişgen diye, sırf güzel sevişiyo diye hiç aklımdan çıkmıyo hepsi bu. anlayacağınız kafam 18 kiloluk yağ tenekesi gibi bom boş. şlap şlap deyü sesler çıkıyo hep. çok amsalakım yani. hep am, hep am. yemek yerken bile öyle mal mal sürahiyi izliyom. ağzımda lokma geviş getirip sapını kapağını deliğini falan inceliyom. hani sürahi dile gelip ' ne bakıyon lan götüne kodum ' dese onu bile duymıcam, öyle dalgınım işte...

hülasa o gün bu dalgınlığımdan kurtulmak için 2 kara poşet bira alıp sözlüğe girmiştim. laf aramızda kız nickli bi fake hesabımla acıkın abazanları ateşlemek, onları azdırmak için yardırayım dedim. ( inş modlar kol kadar yazıları okumuyolardır amk )

neyse, hem bira yuvarlıyor hem ergenleri kudurtuyodum. kafam iyiden iyiye güzelleşmiş adeta uçuyordum. lan üzerinize alınmayın ama küçük pipililer nasıl mesaj çekiyor anlatamam. sevişme vaadiyle kandırıyom herkeşi. msn adresi falan istiyolar. cvp olaraktan 'sen ver ben seni eklerim, gece 3 gibi falan bizimkiler uyuduğu zaman msn de ol, sana yeni aldığım beyaz geceliğimi de gösteririm diyom. ' vallaha mı diyolar, he valla memelerimi bilem açcam diyom, uyutmuyom onları.

ve böyle 40-45 kadar sazanla eğlenirken elimi son biraya attım. kaldırıp içene baktığımda hiç bira kalmamıştı. son damlasını yutmak için 2 dk ağzımda beklettim. ve hooopppppp damla ağzıma düştü. ama hızımı alamamıştım. hemen montumu giyip, tıkır tıkır merdivenlerden inerek doğru büfeye gittim, 2 bira daha alıp tekrar eve geldim.

vay vay vay. dalgınlığında bu kadarı olur.

ben bu kapıyı nasıl açık bırakmıştım. arkadaşlar inanın bu aralar aşırı dalgınım. geçen halı saha maçına bile soğan kabukları, meyve artıkları, balık kılçıklarıyla falan gitmişim. fırlatmışım çöp tenekesine eşyaları. öğlen kimle seviştiğimi falan bile hatırlamıyorum.

yine böyle tüm mallığımla içeri girdiğimde karşı ki yatak da kadın saçı gördüm. kaplan desenli battaniyenin altında parıl parıl parlıyordu. ahan dedim bizim kezban bana gelmiş amk bana oyun yapıyo.

usulca yanına yaklaşıp götüne cimdik attım. bakmadı. elliyle elime vurup bi git başımdan dedi. biliyordum o da istiyordu ama naz yapıyordu. peki ben yer miyim? yemem. hemen hızlı bi şekilde soyunup daldım yatağa, dayadım küsküyü kalçaya. kikiki diye güldü, noldu koca herif azdın mı akşam akşam dedi. bana ilk kez koca herif demişti. her halde fantezi yapıyodu. hiç ses çıkartmayıp memelerini mıncıklamaya başladım. hoşuna gitti. artık kendinden geçmiş, voltranı oluşturma zamanımız gelmişti.

yavaşca kilodunu sıyırıp saldım küçük kuklayı içine. işte o anı görmeniz lazım sevgili arkadaşlar. kız çıldırdı resmen. yumurtası çalınmış tavuk gibi bağırmaya başladı. nasıl kaçtı, nasıl yataktan düştü anlatamam. çığlık attı. neymiş efendim neden merdane sokuyormuşum. bu nasıl bi sapıklıkmış.

ne diyosun sen kezban dedim, her gün yediğin şey bu. ne merdanesi, amacın ne lan senin dedim. ne kezbanı deyip birden ayağa kalktı. bunla yüz yüze geldim. abowwwwww... beni görünce atari oyunlarında tüfekle vurulan ördek gibi düştü bayıldı karı.

meğer kezban değil anasıymış amk. kızdım kendime lan bu nasıl bi dalgınlıktır dedim. 1 kat fazla çıkıyorsun ve koca gidi karıya halleniyorsun, kendi evini bile tanıyamıyosun amk dedim. çaktırmadan da hemen üstümü başımı giyip tüydüm evden. allahtan kimseye anlatmamış bu olayı. yüz yüze de gelmiyoruz zate. geçenler de tesadüf aynı anda girdik binaya. kapıyı açıp buyur perihan teyze dedim. defol git pislik herif, sen çık önden dedi. senin önünde duracak kadar salak değilim falan dedi.

gerçekten dalgınlık, sarhoşluk bunlar çok kötü şeyler. zaten küçükken hep pilot olmak istemiştim, şimdi her gün uçuyorum amk.

allahım sen bağa yardım et. beni bilen bilir, hisli biriyimdir.

affet beni perihan teyze.
kazayla hoplattım seni o gece.

not; moderasyon da akıllı olsun. bakın neler oluyor amk. zirveler yakın. dünya çok tuhaf. her an yeni bir yanlışlık olabilir, he an..
(bkz: çok ayıp)
üşenmeden hepsini okudum. (bkz: vay anasını neler olmuş hacım ya)
anası hoplayarak yürüyen adamın fantezileri..
özet: gol olmamıştır.
(bkz: hayata dair çük burkan detaylar)
anasına bak kızını hoplat diyen şakacı yazarın bir fantezisi daha.
inandırıcı gelmeyen hikaye. karının evine nasıl girdin len. *
yanlış siteye gelmiş yazar başlığı. bu konular erotik hikaye sitelerinde anlatılıyor genelde (çoğu değil, tamamı uydurmadır).
Tamamiyle insanlık dışı bir davranış biçimidir .
kazayla kizi seni dograr mesela..