bugün

kaybettim çünkü; insanlara asla duymak istediklerini söylemedim,

kimseyi asla çok sevmedim, sevemedim, ilk adımı hiçbir zaman atmadım,

samimiyetsizliğe göz yumamadım; susmam, görmezden gelmem, alttan almam gereken durumlarda yapamadım,

olduğu gibi kabul edemedim kimseyi, daha fazlasını beklemedim ama hep daha benim gibi olanını istedim,

çok hata yapmadım,çok okudum çok araştırdım, elde ettiğim her şeyle mutlu olacağımı zannettim,

güvenmedim kimseye, istesem bile istiyorum diyemedim,

değerlerimden vazgeçemedim, sapla samanı ayırt etmem gereken yerlerde edemedim

kaybettim ve kaybetmeye devam edeceğim çünkü; lanet olası gururum hep benim bir adım önümde bana engel olmaya devam edecek...
1 den 2 verecegim maca 1 den 0 vermisim. Yattı kupon.
kol bozuktu.
Denemeden birseyler kaybedilmez, siz kabullenmişsiniz sadece yenilgiyi, daha savaşmadan hemde...
önemli şeyleri söylenmemesi gereken insanlara söyledim bişeycik olmaz dedim ondan zarar gelmez dedim gözümün içine baka baka senin hislerinin bi önemi yok bak ben bunları yaptım demesine sessiz kaldım boğazım düğümlendi güvendim sevilmemesi gereken birini sevdim bu yüzden kaybettim.
kaybettim çünkü kaybetmemi istediler.
Kaybettim çünkü iki zara yüzbin verdim.
Hep iyi niyetimden kaybettim.
Gülüşün artık benim değil.
Kazanmaktan sıkıldım.
Bilemedigimden ve saf duygulardan bu kadar...
Sanırım Loserım.
Kaybettim çünkü sadece seni sevdim..
zar atilmazmış sevda üstüne.

Allah belani vermesin gulşen.
-'yo totorso'.
bok tuttu he, at agizli.
Kazananın kim olduğunu belirleyemeyecek kadar, o referans sistemini yaratamayacak kadar güçsüz olan herkes kaybeder.
Hesap yaparak yaşamıyorum. Gelişigüzel bodoslama sonuç tepetaklak.
fazladan değer verdim.
Çünkü birilerine çok güvendim. Kendi hatalarına bir bahane bularak bana yıkmalarına seyirci kalmışım.
kaybettim çünkü kazanamadım...
1-fazla değer verdim,
2-gereğinden fazla değer verdim,
3-gereğinden çok daha fazla değer verdim.