bugün

film kaybedenler kulubu felsefesinin %10 udur. kaan caydamli ve mete avunduk u daha yakindan tanimak icin radyo programlarini dinlemeniz, siir dinletilerine gitmeniz ve ozellikle 6.45 yayinevinin hangi kitaplari bastigina bakmaniz gerekir. kaybedenler kulubu nedir diye cahilce atip tutmayin. komik oluyor zira.
Bana göre gereksiz bir film. Ama bilemem yani şu bayan şu şekil izler bu bayan bu şekil. Izleme demiyorum, hobi olarak yine izle. Ama lütfen filmin etkisiyle size kim nasılsın dese cool bi tavırla " standart " cevabı vermeyin.
aşırı derecede özentilik uyandıran film. özellikle kişiliği tam oturmamış, kimlik arayışı sürecindeki gençler için... faydalı mı? hayır.
2 sene öncesine kadar standart fm'de görüntülü yayın yapan, filmlere konu olmuş efsanevi radyo programı.
--spoiler--
iyi geceler sayın dinleyenler tabi eğer böyle bir şey mümkünse.
--spoiler--
Ergenliğimin doruk noktasinda severek dinledigim radyo programi. Ha bir de filmi var ki süper olmuş. Ayrica programdaki konuşmalari filmde gormek ayri bir keyif. doksan kuşağındaki bircok yasitim programdan habersiz sadece filmi izlemiş bu üzücü. Kaan ve mete denen iki ihtiyari Ergenliginizde tanimaniz lazimdi beyler. Ayrica ergenligimde zirveye cikan yaramaz cool cocuk triplerimin bu radyo programi teoman sarkilari ve rock n roll gibi ruh masajlariyla alakali olabilir. daha çok etkilenmekten ziyade kendinden parçalar bulmak beni mutlu ediyordu. yalniz eşek kadar oldum şimdi de büyümeyen adam triplerim devam ediyor. *
an itibariyle tv2'de yayınlanmakta olan film.
yanlızlığı iyi anlatan filmdir bana göre.
zilyon kere izledigim halde halen severek izledigim efsane kült bi film.
Sarısın ablanın 'farketmez' abiye saldırdığı sahnede yakaladığım film. Hala güzel hep güzel.
hepinizin bilinçaltında sinena sahnesinin olduğunu biliyorum demeden geçemeyeceğim güzel film.
aralık 2012 kayıtlarını dinlemeye başlayacağım kült radyo programı.
20 aralık 2012 yayınında şöyle bir diyalog geçen efsane program.

Mete: Çok bağırıyorsun ya kapatacam telefonu.
Kadın dinleyen: allah için kapa yaaa
kaan: işte o biraz zor olur.*
vasat film. izleyici kitlesi genelde ergenler. eskiden radyo programı da vardı. o daha da dandikti.
Güzeldir. Ayağa kalkarken izlenilmesi gereken filmlerdir.
Kült filmdir. Her ne kadar Ergen filmi diye toplum baskısı yapılsa da bu gerçeği değiştirmez.
Kült film değildir. Kültünü görmek isteyen için:
(bkz: The boat that rocked)
vasat türk filmi. ergenler izleyip izleyip havalara girer. alkol, seks...
hayatta bir takım işaretler arayıp dururlar. ama hiçbir donanımları yoktur aslında. yazık.
bu konuda türkiye şampiyonunun adı epeydir başlıkta geçmemiş. buyrun buradan bakın:

(bkz: fenerbahçe)
(bkz: en overrated filmler)
Güzel film ama izleyen herkesi bi değişik yapıyor. O filmden replik araklayıp başkalarına satanlar var.
Kanal d'de yayınlanmaktadır elan. Sigaramın dumanı sahnesi yeni geçti.
En sevilen, defalarca izlenen,ayni sahnede en az elli kez sigara yaktiran filmdir.
Kaybedenlerin izlediği filmimsi. Zaman kaybı. Çoğu cool olmaya çalışan ergen tarafından başyapıt olarak görülür.
Geçen ay kadıköydeki Beşiktaş iskelesi önünden geçerken o geçiş sadece filmi değil, çok şeyi hatırlatmıştır.