bugün

sen kalk bilmem kaç senelik aşk şarkılarıyla sürdürdüğün sanat hayatına, bir aslan miyav dedi minik fare kükredi diye bir şarkı armağan et, 9 sene boyunca bu şarkı kadıköy'de çalınsın, bizi sinir krizlerine gark et, rencide et, peşine bir masum mor menekşe ağlıyor mu ne diye bir şarkıyı yap, o şarkı seni 10 sene boyunca yenen fener cumhuriyetinin milli marşı ilan edilsin sonra da ortalıkta galatasaraylıyım diye gezin.

yok hacııı yoohhh. aha buradan açıklıyorum, kayahan denilen adam aslen israil asıllı fenerbahçe taraftarı olan bi provakatordür.

3 gündür 'yine bana hüsran, bana yine hasret var. bana yine esmer günler düştü, eyvah' kayahan abim.

sarı saçlarından sen suçlusun daum...

lan yoksa?
bu adam hakkında bilinen tek gerçek cimri olduğudur. peder bey söyledi, 3 kuruş için olay çıkarırmış.
(bkz: 1 2 3 4 cimbom şampiyon maşaallah)
BAK iYiCE iŞKiLLENDiM oğlum. gizliden beşiktaşlı da olabilir lan bu. tam provakator LAN bu herif.

BiZiMKiSi BiR AŞK HiKAYESi
siyah beyaz film gibi biraz...

(bkz: şizofreni sınırlarını zorlayan bir millet olmak)
(bkz: aslen gizli de ne)
adam müziğin evrensellik ilkesine uygun evrensel bir müzik yaptığı için her takım kendi işine geldiği gibi kullanıyor tabi. bu normaldir, kızmamak gerek. bu kayahan'ın ne kadar büyük sanatçı olduğunu gösterir.
(bkz: Gizli yahudi)