bugün

anlamlandıramdığım guzide amaçtır. ulan birbirine kayan kayana. eski sevgilisiyle sevişiyor. sonra yeni sevgilisiyle. sonra yine eski. sonra yine yeni. sıraya koyup koyup fantezi yaşıyorlar valla. amacı nedir çok merak ediyorum bu dizinin. aşk-ı memnuya laf söyülüyoruzda burda fena şeyler oluyor hacı. *
beyin *ikmek.
aslı adlı karakteri dünyadaki her erkekle sevgili yapmak.
(bkz: yine yine yeni yeni yine yine yeniden sik)
kankalari birbirine yonletmektir.
türk toplumunun yozlaştırılmasında bir araç olmak.sadece kavak yelleri'nin değil kanal d bunu hep yapıyor sol framede ve sokakta bunun maalesef olumlu sonuçları görülebiliyor.sevişme sahnelerinden,abartılı aşk sahnelerinden bahsedince ya yobaz oluyorsun ya da paranoyak.
(bkz: alın verin ekonomiye can verin)
para kazanmaktır.
kardeş gibi büyüdük diyenlerin diğer gün aynı yatağı paylaşacak kadar kardeşlik göstermeleri, eski sevgilisini başkasıyla öpüştürüp sonra kendisinin bu işe devam etmesini sağlamaları gibi koyu fanteziler dolu bir dizi oluşturmak amacı. toplumsal yozlaşmayı kimsenin düşünmediği elim ve vahim bir tablo.
kanka ayağına takılan kızlı erkekli toplulukların gerçekte neler yaptığını göstermek.
yeni nesin aklını çelmek ve köreltmek vs.
kabak tadını insanlara göstermek olabilir.
hayat gerçekte de böyle olmasa insan nesli biterdi ulan tepkisi verilecek amaçtır.
aslı mükemmel bir insandır, her erkek karakterin bu kıza aşık olabilitesi vardır. eski sevgilileri falan bile ondan etkilenir. öyle mükemmeldir ki göbek adı 'doğru' olsa ancak o kadar yakışır. dolandırıcı bir insan bile ona aşık olabilir ve dolandıcılığı falan bırakır. ayrıca söylemiş miydim bilmiyorum ama aslı mükemmel bir insandır, prensipleri vardır ve doktor olacaktır. ha bir de mükemmel bir insandır.
bu arada aslı cerrahpaşada okumaktadır. nitekim derslere ne ara çalıştığı cidden merak konusudur.
türkiyedeki geri zekalı kitlesini ölçmek. efenim bu kadar bok olan bir dizi halen izlenir mi? hadi başlarında ben de izlerdim de boku çıktı yani yeter.
aşk-ı memnu'daki karışık aşk çemberini gördükten sonra, taktik değiştirip "biz daha ağırını yaparız!" dedikten sonra ilişki çemberinin dozunu artırmıştır.
asıl amacı artık aşk-ı memnu'yu geçmektir.
(bkz: dikkat behlül çıkabilir)
öss gençliğine permütasyon & kombinasyon konusunu anlatmaktır. mesela bir kız * bir erkekle * kaç değişik şekilde ilişki kurabilir? eğitim için orta malı oldu bütün oyuncular daha ne..
(bkz: mum söndü)

edit-i düdüt: tamam lan tamam. öldürdünüz.
kanka ayağı göt ayağı sözünü doğrulatmak.
(bkz: dünyayı ele geçirmek) *
(bkz: aşçı bahçıvana bahçıvan uşağa sonra hepsi uşağa)
bir parça olsun serinlik vermektir.
(bkz: Pardon yanlış gelmişim)
çarpık ilişkilere örnekler oluşturmaktır.
"lan aşk-ı memnu bizi geçiyor, bir şeyler yapmamız lazım."dır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar