bugün

aşağıdaki görüntülerle sabitlenmiştir. bakalım ne diyecekler şu rezillikten sonra.

http://www.youtube.com/watch?v=YHeugH0hA8k
papia selpak.. hem daha kalın hem daha yumuşak
(bkz: ağlama melis)
Şike yapacak olsak baştan niye 2 gol yiyelim? Saçma sapan iddiadır.
türk futbol tarihinde şikenin yegane kanıtıdır bu video. bir galatasaray'lı olarak kabul ettim.
büyüksün fenev bizim uefa kupasını direk size verelim.
espridir, komikliktir.
delikanli beni benden aldi, sag gösterip sol vurdu resmen. şike kaniti diye actik ne cikti...ahahay ilahi komik cocuk.
bu yaraticilik oldugu surece ulkemizin ev hanimlarinin cani sikilmaz, oturt bunlari bi odada sabah aksam deniz yildizi senaryosu yazsin. hay allah ya, şike kaniti dedi baska bir sey cikti, muazzam sakali, inanilmaz komiklikli. ergen halleriyle hurriyetin cumartesi ekindeki ciplak hatunlara bakip osbir cekmekten vakit bulup böyle espriler yapabilmeleri....insan gelecek adina umutla doluyor.
galatasarayin kasimpasaya sokmasinin ardindan turkiyedeki (genel turkiye demeyelim uludagsözluk ile kisitlayalim) mizah anlayisinin incelemesini bir sekilde baglayanlari ortaya cikaran hede... ironi iceren bir yazi varsa yarrak gibi espriyedir.. galatasarayin yenip yenmemesinin ne kadar sikimde olmadigini az önce bakarak tescilledim.. hic degilmis... sikimde degilmis. Ha baska takimlarin da yenip yenmemesi sikimde degil binaenaleyh turk futbolu sikimde degil.
Başlık ağlama duvarı olmuş.
şike olsa ne olacak? bu ülkede şike suç değil ki.
sikilmiş götlerini tuta tuta başlığa gelen kızkardeşleri gösteren kanıt.heyecanlandınız mı lan cimbom takılacak diye?ümitlendiniz mi?yarın maçtan önce fbjk,gezi kardeşliği falan yazarız,nasıl olsa cimbom takıldı dediniz mi?maç sonrası sözlüklere geliriz,galatasaraylıları telefondan ararız dediniz mi?

çok ümitlendiniz değil mi lan.ama ümitlenmeyin.bu sene artık anti-fener falan da yok,ikinizi de üst üste koyup sikeceğiz sizin.çünkü artık(40 yaş üstü beşiktaşlıların çoğunu tenzih ederim)galatasaray nefretinden kuduran,götü fezada,her gün gündeme gelmek için bir marş,bir beste yapan,hababam fenerbahçe taraftarıyla oynaşan,kendi başlıklarında fenerliler dalga geçtiğinde bile galatasaraya küfür eden,rakçı,cool,küpeli ayaklarındaki beşiktaşlılar var,deli ibrahim'lerin,takoz recep'lerin candan beşiktaşlıları yok.

siz bu sene kaşındınız.diğer şikecilere zaten bir şey demiyorum,tüm mahkemelerinde şikenin kanıtlanmasını geçtim başkanları bile"yaptıysam fenerbahçe için yaptım"demişken yok vergiydi,yok aksaraydı falan hala galatasaraya bok atma derdindeler.sanki şekerim çıktı deyip saatbaşı ranzadan düşen başkanlarını aksaraydaki kişi kurtarmamış gibi.

yarın birbirinizi yemeyin.beşiktaş yensin.çünkü fenerin ekarte olup,beşiktaş'ın 3 puan önümüzde arena'ya gelmesini istiyorum.2 ya da 1 değil ha.lütfen arena'ya 3 puan önümüzdeki gelin şovmen beşiktaşlılar.bu işler öyle asi ruh ayağıyla şekil yapmaya,kartal dövmesiyle orospu tavlamaya benzemez adamın anasını sikerler.

iyi çalışın yarınki maçta,abiniz önünü açın,başarılar diliyor,gözlerinizden öpüyorum yavru kartallar.
(bkz: komikli entry giren fenerli)

(bkz: fener ağlama)
Hayat, 2-0 yenildiğini duyduğun lider Galatasarayı izleyen fb ve bjk lilerin heveslerini kursaklarında bıraktığı kadar acımasız...

(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)

(bkz: ağlama melis)
Galatasaray kasımpaşayı şikeyle yendigini söyleyenler için göz doktorunun sitesini buraya yazıyorum bir daha googleye girip zahmet etmeyin giderken artı verin.

http://www.dunyagoz.com/tr