bugün

Artık kız mıdır, kadın mıdır ben bilemem. Lakin bir dişinin kaslı erkekleri beğenmesi için, öncelikle kassız erkeklerle beraber olup istediği randımanı alamamış olması, arkasından iri dalgalı, kaslı erkekler tarafından fofeynklenmiş, devasa hidrolik kolunun üstünde en azından birkaç farklı zamanda inip kalkmış olması, pancar motoruna bağlanmış santrafiş misali kirli suları içinden tahliye etmiş olması gereklidir sizler de takdir edersiniz ki.
Bu bağlamda kaslı erkeklere ilgi duyan kızların namuslarının pek de matah durumda olmadığı sonucuna rahatlıkla ulaşabiliriz. Kaldı ki ben bu tespitimin doğruluğunu jinekolog hekimle bile tartışmam.
Hele bu beğenisini ortalık yerde dillendirmekten hiçbir çekince duymayan dişilerin, tamamı kastan müteşekkil bir uzuv olan dilin kalınca fraksiyonlarının cinsel oral seksine defalarca maruz kaldığını söylemek gerekir.
Bu allahsız kevaşelere ekstradan dikkat edilmesi gerektiğini genç dimağlara bildirmek bizim gibi kanaat önderlerinin boynunun borcudur.
Siz siz olun; emanuel eboue dalgaların, didier drogba adonislerin, behlül haznedar six packlerin altında ütülenmiş kızlardan sakının gençler, şimdilik esen kalın..
vardır.
yolda gördüğü güzel kızı baştan aşağı süzen erkek kadar namusludur en az.
o namus namus değildir.
aboooovvv kaslı erkekleri beğenen kızlar daha neler neler beğenir. abooovv öyle kızların namusları nicedir kimbilir...
ben çok üzülüyorum kaslı erkekleri beğenen kızlara. çok yazık, pek yazık...
*
Kaslı erkeği beğenen kızın namusunu düşünen namussuzların götünden uydurduğu konu.
göte başa baktıktan sonra kızlara laf eden kassız erkekten daha namusludur.

hı yok ben öyle değilim diyenler varsa da gidip kız akrabalarının odalarındaki gizli saklı posterlere bakıversinler. namus abidesi olmanın gereğini yapsınlar.

aslında kabahat sizde değil, sizi yetiştirenlerde. e bize de sizin usul dua etmek düşer. allah size kaslı erkekleri beğenen mini mini kızlar nasip etsin.
Erkeklerin kas yapma sebebi de bu yuzdendir zaten. ovunmek gibi olmasin kendimden biliyorum.
Kızdır yada kadındır ama tercihtir. insanoğlunun yada kızının beğenileri farklılaşabilir, bunu namusla bağdaştırmak namustan yada kastan yoksun olmaktır.
sanane ulan elalemin namusundan repliğiyle ilişkiledirilebilecek konudur.
kassız erkeğin şekerparesi göze hitap etmediğinden dolayı, namussuz olarak nitelendirilen kızın kaslı adonisli erkeğe ilgi duymasından kaynaklanır, lakin bilakis namus olabilirde, olmaya bilirde, o kızda sorabilir ki sen neden aletta oceandan hoşlanıyorsun?

(bkz: aletta ocean)
Kasları olmayan erkeklerin cıkardığı tespittir. Kıskanclar sizi. Sizi beğenmiyolar mı? Kıyamam.
kızların kaslı erkeği beğenmesi gayet doğaldır. çünkü az olan şey değerlidir. ülkemizde göbekli kıllı cılız erkekler bir hayli olduğundan kızlar amerikan güreşçilerini beğenirler. belki abd de vitaminsizler beğeniliyor ne malum. kadınları anlamak zor ama kaslı erkeğe bakmayan kız ya lezbiyendir yada frijit.
kassız erkek avuntusudur.
namusunda neden bir farklılık olsun tarafımdan anlaşılmamaktadır...

zira böyle düşünüen bir erkeğin beyninde de ekstra kasa ihtiyacı olduğunu düşündüm bir an nedensizce...
vay arkadaş pes doğrusu dedirten başlık. yahu sana mı kaldı onun bunun namusu. ayrıca ne saçma bir bağlantıdır bu. cılız mısın sen ? kaslı olmamak çok mu üzüyor seni ?
(bkz: hayata dair)
beğenmek eylemini kötü emellerine alet eden kişi hedesi.
kaslı kızları beğenen erkeklerinde namusunun tartışılması gerekliliğini ön plana çıkarır.