iyi değildir. Her alışveriş zamanı gidince yav abi bunu neden almadın ya da ohoo sana dedim demi tarzı laubali konuşmalara maruz kalırsınız. Demek ki bim ve a101 kasiyerleri bundan sürekli değişiyor. Mantıklı.
kasiyerler, asgari ücret karşılığında helal dairesinde bayram seyran demeden canhıraş çalışan gerçek emekçi kardeşlerimiz. onlara saygıyla sevgiyle yaklaşmamız gerekiyor. varsınlar laubali konuşsunlar.
Kasiyerle şakalaştım diye terkedilmişliğim var benim...
fena hatun yuz veriyor ama ona bi kayarsam mahalledeki tek marketten alisveris yapamaz olurum aman aman.
Kasiyer bize yüz vermiyor. Kasiyerlerle aramda oT gibi bir ilişki var.
bazıları çok seksi ama.
veya garson vb. gibi başka çalışanlara kolay gelsin diyorum sınırı aşmadan. güttüğüm menfaat ise onlardan da bir teşekkür bekleyip oradan memnun bir müşteri olarak ayrılmak. buysa kastedilen bu yüz vermek değil.
Ben selam bile vermem kasiyer kız da trip atar gibi veriyor poşeti sanki selam versem verecen. Diğer müşterilerle de samimi oluyor bunlar. Garip ülkeyiz vesselam. Ben niye kasiyerle veya para karşılığı işini yapan taksici berber usta gibi kişilerle muhabbet kurmak zorunda olayım ki ne tuhaf milletiz amk gidecem az kaldı buralardan.
Dün soğuktan sümüklerim akıyordu kolay gelsin bile diyemedim.