bugün

çelimsiz erkek söylemidir.

edit: başlık başa kaldı iyi mi?
yukarıdaki entry göz önüne alındığında paradokstur.

yani beyinden dolayı oluşan dezavantajı kas yapmak için kullanmayı akıl etmek için kullanılması gereken bir beyin olması gerekir.
vücudunu aklının önünde gören erkektir. oysa geliştirmek kelimelerini baz alarak bazı tespitlerde bulunmalıydı. ikisini birden geliştirse çok kazançlı olabilecek erkektir. kendisi eğer bu söylediklerimden bir şey çıkaramıyorsa hiç uğraşmasın efenim.
her halukarda kazancli erkektir.vucud gelistirme deyince akillara rony colman gelmemelidir.sagligina onem veren ileriki yaslarda sikinti cekmeyecek erkektir.bu durimdada zaten beyni bos olmaz asil beyni bos olan vucudunu bilincsizce kullanip benim vaktim yok yea slogani altindq usengec erkektir spor yapmak isteyen sabah iki saat erken kalkar gene yapar bu bir bahane degildir.
Kasları ile bir yere gelmeye çalışan erkektir.
Glikoz beyin ve kaslarda enerji elde etmek için kullanılıyor. Kas yapan tipteki insanın karaciğeri kaslara çalışıyor. Beyin bi' zahmet yamışıyor. Kaslı ve zeki erkek hiç görmedim. Görmedim diye yok demiyorum. Cidden yoklar. Amaç sadece kızları etkilemek. Ha erkekleri de olabilir, orası beni ilgilendirmiyor.
çok düşünmüş biri olarak diyorum ki, karşınıza cahil biri çıkıp çocuk vücutlu deyip dayılık taslarsa mal gibi kalırsınız hem beyin hem vücudu geliştirirseniz ne mutlu size. kickbox en iyisidir hem spor hem vücut bodybuildin'ge gerek yok.
bunların azıcık paraları da oldumu bitleri kanlanır kendini bi bok sanıp ellerindeki kodugumun elefonları ile yer etiketi yapar bmw tarzı puşt kasa haline getirip hava atarlar birde atletle spor yaparken yapanları yokmu kusasım gelir, ipnelik artık moda oldu.
işleri güçleri nerde nasıl karı düşürüm modunda mekan mekan gezen boş beleş adamlardır ayrıca.
Günde bir tam kuzu yer. Böyle ateşin üstünde çevirerek, ilkel insanlar gibi. ilerleyen yaşlarda kolestrolü pırtlar. Anjio olur. ikinci kalp krizinden sonra iş byPass'a varır. Ve bu erkek sağlıklıdır(!)
günümüzün modasıdır.*
Tam karşılığı Johnny bravo olan erkektir. Normal hayatta karşıma çıksa çekilmez ama severek izliyoruz.
kas yapan erkek neden hemen beyni bos oluo ?
beyinin ne kadar dolu oldugu uzaktan gorunebiliyor mu?

diyelim ki tanima asamasinda 2 kisi var . beyinlerinin ne cikacagini ikisininde de bilemeyiz?

sence hangisine sans veririz ?

ya ne uzatiyorum ki kas, uzun boy ve saglikli bi vucut her zaman ondedir .
bunlar kas yapmaktan sevgili yapmayı unutan erkeklerdir bunlardan damsiz girilmeyen barların önünde bol bol bulabilirsiniz.
10 kilo kasım olacagına 190 ıq olsun bilader.dene bilecek durumdur.

gerci bende 2 sindende azar azar var ama olsun.
adonise tav olan beyni boş kızların rüyalarını süsleyen erkektir.
ikisinin'de yapılabileceğine neden inanmıyorsunuz efendim ben cevap vereyim sizin adınıza çünkü sizde bir özellik olduğuna kendinize inandırmışsınızdır. Beyniniz ya doludur ya da kaslısınızdır. yani yıl olmuş 2013 2014'e gireceğiz, beyni dolu zeki ve kaslı erkek olamaz diyorsunuz kendinizi kandırmayın efendim.
kas yapanların beyni belki boştur bilemeyiz ama.kick box (semi c,) tekvant do da ugraşan ve butun tekniklerde ustalaşanlar cok zeki oluyorlar ve kaslılar şişme degil tabi ki. zaten bu sanatların en zekileri bruce lee vucudun da yag yok adamın.
kas sever beyni boş kızlarla çok iyi anlaşabilecek ve hatta mutlu da olabiliecek erkektir.
Kas yapmayan beyni boş erkek olduğundan dolayı kas yapan beyni boş olmayan erkek de vardir.
kendisi gibi asalaklar tarafından itibar gören erkektir.
kollarını şişirene kadar beynini şişirse daha kârlı olacaktır.
Düz götlü ibnelerin kıskanarak baktığı erkektir. AA dur belki de 3 haneli kilolardan sesleniyorlardır da biz duyamıyoruzdur.
Biseyler okuyup araştırmak yerine spor salonunda ağırlıklarla zaman geçirdiği için kültürsüzdür. Tam türk kızına uygun yani.
Kas yaptığı için kıskanıp başka yerden eksik olduğunu varsayanların genellemesidir.