bugün

karşıyaka çarşı'da linç edilmek demektir. sakınınız.
karşıyaka çarşı 'nın ortasında bayrak yakacak dtpliler ile aynı muameleyi görmeleri ihtimali çok yüksektir.
bağıran kişi kadınsa linç girişiminin önceliği kadının yanındaki erkeğe yapılır.
ardından g*tün çıksın göztepe demeyi gerektirir. aksi durumda intihar ile eş değerdir.
yapılmış, video kaydı internette dolaşmış olan eylemdir. gün ortası kalabalığından yararlanılmıştır. aynı eylemin karşıtını güzelyalı'da da yapabilirsiniz, herkes, gerektiği zaman, her yerde olamayabiliyor.

gereksiz eylemdir. kime, neyi ispat ediyoruz?

en dip not: eylemi gerçekleştiren öz kardeşim ve iki arkadaşıdır.
gö gö göz için pek iyi olmayacaktır herhalde.
(bkz: ölmeyi bayılmak sanmak)
gerenk yok.
(bkz: oyunlarda ölmeden 1 sn önce save yapmak)
Bu işlerle zerre ilgisi olmayan bi izmirli olarak gördüğümü söylüyorum. bi tarihte göztepe taraftarı olduğu belli olan 20 kişi vapurdan inip, karşıyaka çarşıya girdiler ve etrafa spreylerle göztepe, göz göz gibi şeyler yazdılar tabi tezaüratlar eşliğinde. ve kimse gıkını çıkaramadı daha sonra bu 20 kişi elini kolunu sallaya sallaya belediye binası istikametinde yol almaya devam etti.
'Allah' ım sana geliyorum' diye bağırmanın bir değişik şeklidir.
adamı şöyle yaparlar adamı böyle yaparlar tehditlerinin havada uçuştuğu bir başlık. gerçek hayat çok farklıdır oysa. bu olayla tek bir noktadan bağlantılı bir anımı aktarmak istiyorum.
yıl 1999. istanbul üniversitesi, siyasal bilgiler fakültesi önünde karşıt grubun öğrencileri tek bir elemanı kıstırmış. çocuk hiç korkmuyor alayına küfür ediyor, karşısında en az 50 tane eli sopalı, zulaları bıçaklı öğrenci var. az sonra birinin ölümüne şahit olmanın tedirginliği üzerimde, uzaktan seyrediyordum olayı. derken çocuğun yanında biri belirdi. sivil görünümlü ama polismiş. silahını çıkardı, şarjörüne mermiyi sürdü. inanır mısınız, bu başlık altındaki karşıyaka taraftarından çok daha gözü dönmüş o elli kişi farelerin deliklere kaçtığı gibi kaçıştılar. yani "şöyle olur, böyle olurlar" sözlükte olur, gerçek hayatta her an her şey olabilir.
devaminda "biz k.yariz o g.te!" dendigi surece sorun olmayacak eylemdir..
(bkz: amını götünden sikmek)
(bkz: adamın götünden kan alırlar kamil)
orjinal bir intihar yöntemidir.
bağdat caddesinde kutlama yapan galatasaraylı ile aynı kaderi yaşayacak bünyelerin hareketidir.tabi tasvip etmiyoruz ama karşılaşabilecekleri muhtemel tablo;

http://video.filestube.co...7eeddb05581afed503e9.html
karşıyakalıların önce medeni cesaretinden tebrik edeceği göztepelidir.

daha sonra göztepeli ile biraa içerler

kafalar bi milyon olur

halay çekerler

sızarlar meydanda

sabah ölü olarak bulunur göztepeli.
bir değişik versiyonu için ;

(bkz: kadıköyü birbirine katan çarşı)
Yapılmaması gereken durumdur. Aynı şey göztepe ile geçerlidir.
Bir Anı anlatmak isterim .
göztepe karşıyaka maçı çıkşı izmir atatürk stadı otobüste 3 kişi ( 2 si belediye şöför )
aralarında konusmaktadırlar.( şöförler tabiiki )
-Ya araba hasar aldı napacaz?
* Noldu ki ?
- Kaza yaptım kaçtım
* Dur ben Halledecem şimdi ?
-Nasıl ?
* Stadın Çıkışına çek ve bas dediğim zaman yaşamın buna bağlı derecesinde gaza bas
otobüs çıkışa yaklaşır ve şöför kafayı çıkartıp bağırır.
- Len göz gözz ler işte Böle S*keriz sizin ananızı adam olun sahaya çıkmayın karşımıza.
-Yörü yörü.
Arkadasından molotof kokteyleri tas sopa vb gibi eşyalar otobüste tecerrüd eder.
- Şimdi Kaza süsü vermene gerek kalmadı
(bkz: Pratik izmir li mantığı)
olağandır.
linç edilmektir.
(#8986048)
(bkz: adamın götünden kan alırlar kamil)
(bkz: ölmeden önceki son sözleri ne oldu)