bugün

o adamı sevmeyecektin! sevmek bir gün unutmak bir ömür
Adamsın sen böyle devam et derim.
Çok çekicisin bişeyler içmeye gidelim mi?
bu kadar sene haylazlık yapmadan yolunu direk çizseydin derim ha sonunun ne olacağı hala belli değil ama şu an ki gibi bazı tiriplere belki girmezdin. bide kızları takma derdim kiminle karşılacağın yada evleneceğin gerçekten belli olmuyor 4 senelik sevgilinden gün gelecek ayrılacaksın koçum derdim.
hadi anda adam öldürmeye.
birimiz açık alanda takılırken, birimiz de işi bitirmeye.
görsel
Ne saf ve iyi niyetlisin! Bırak şu insanları olduklarından iyi görmeyi. Kim seni gerçekten sen olduğun için seviyor?
"Dream on".
herkesi kendin gibi bilme, dünyada çok büyük orospu çocukları var sakın yüzüne gülüyorlar diye onların kötü olduğunu unutma.
sen iyisinde dünya kötü.
çok tatlısın yaa canım benim. ama kendine bak biraz herşeye üşeniyorsun azcık insan ol hayvan.
(bkz: naber lan yarraam)
ilmini uygulamaya tam dökemediğin için alemin değişkenlik gösteriyor. Zaten bütün gününü ibadete ayıramazsın fakat elinden geldiğince camiye gidip gece ibadet etmen lazım. Fazla birşey değil yani. Bunları yapabilirsin ve bunları tam rayına oturtamaman alemini rahatsız ediyor. Ne yapman gerektiğini gayet iyi biliyorsun ve cennete gitme konusunda başarılı olduğunu düşünmüyorsun maalesef.
niye bu kadar iyisin oğlum s...kerler adamı biraz katı ol.
ne aptal aptal düşünüyorsun ,kalk çay demle.
ne yapıyorsun lan sen?!
en yapılamayacak söylenceler.

bana gel, beni bul.
yeter artık kendine gel! herşeye karamsar gözle bakma.başkasının ne dediğinden sanane,senin ne düşündüğün önemli.net ol,herşeyi büyütme,takma.
"Senin kadar sıkıcısını da görmedim ben. Ne varsa at içine sonra ben depresyondayım de."
Olm sen sigara mı içtin benden habersiz?

insan beni de çağırır Puşt!!
Seviyorum kızım seni seviyorum lan kimse sevmesin seviyorum. Sana eziyet edene rağmen sevmeni seviyorum seyorum lan kalbimi seviyorum seviyorum herkese rağmen lan dürüstlüğünü cesaretini karakterini aşık olma biçimini seviyorum kızım seni. Kendime not: asla vazgeçme.
Seni seviyorum!
Karar ver be artık. Kimsin ne istiyorsun karar ver. Ne dengesiz ne kararsız saçma bir insansın dur artık düşünme bir nefes al. Bu kadar korkak olma. Sev biraz kendini bu kadar zor olmamalı.
Hacı naptın.
geldi yine tipini siktiğim.
güncel Önemli Başlıklar