bugün

Allah belamı versin ki gülüşü, gidiyor mesela kaybediyosun en çok gülüşünü özlüyosun, birşey oluyor bir şekilde gülüşünü duyuyosun, hop nakavt, zaten ilk gülüşünden aşık oluyosun farkında olmasanda.
Olmaması.
Tebessüm şeklinde gülüş,kahkahayı sevmirem.
ses tonu guzel konusmasi akici ve espirileri yerindeyse muptelası olunur.
kokusu beni alır başka diyarlara götürür.
Oturmuşuz hiç olmayacak şeylerden bahsediyoruz. işte bu bende bağımlılık yapıyor.
Espri anlayışı ve gülüşü .
Kokusu ve ilgisi.
(bkz: o senin bir anının benim ömrüm olduğunu)
parfümü.
kesinlikle ilgisi.
Varlıı.
Sana gülerken gözlerinin içinin parlaması. Seni önemsemesine delalet.
gözler , gülüş , eller filan şiirsel takılmak isterdim ama bu nicki boşuna almadım. sadece doğruyu söyleyeceğim.benim için popodur efendim. güzel bir popo ile bana her şeyi yaptırabilrisiniz.
Utanma duygusu, utanırken yere bakıp gülümsemesi.
Sakalıyla oynaması olabilir.
Bi de eller.
karakteri. karakter ile bağımlılık arasında doğru orantılı bir ilişki söz konusudur.
Koku, kaş şekli hatunlarda önemli.
Meme güzel bir şey olsa da bağımlılık konusunda öncelikli değil. Aslında bağımlılık diyebileceğim pek çok şey olabilir.

Tebessüm mesela fazlasıyla bağımlılık yapabilir, tebessümün gücü düşünülenden daha fazla. Zeka da öyle ve meraklı olması da. Bunları konuştukça bağımlılık etkisini görebilirsiniz.

Düşünceler, hayaller bunlar da sizin düşünceleriniz ve hayallerinizle ilgiliyse bağımlılık etkisi gösterebilir tabi.

Bakışlar ve gözler de bu konuda etkilidi. Bunu tebessümle beraber söyleyebiliriz etkileri benzer ve fazla çünkü. Yine de tanıdıkça bağımlılık yapan ruhu oluyor tebessümle beraber.
iyi sevişiyorsa eğer seks seks seks.
Bütün entryleri Tek tek okudum. ilginçtir geneli fiziksel özellikler giyim,koku,gözler,gamze vs. Kimse zekadan bahsetmemiş.En önemli şey zeka olmalı. Bir kadının zeki olması ve iyi anlaşılabilen bir mizacı varsa başka ne arayabilirim ki. Yine şaşırtmadın sözlük.
Sohbeti. Oturduğun yerden dünyaları dolaştıran sohbeti...
Ses tonu ve sarılınca hissedilen o sıcaklık.
sayısalcı olması. bende bir çekim duygusu oluşturuyor.
Her biri farklı bağımlılıklar yaratıyor. Hangi biri söylenir ki?
Siz baska yone bakarken size uzun uzun bakar ama siz onu caktirmadan farkedersiniz ya.
O an ahh iste o an.