bugün

her insana hoş gelen bir koku vardır sizi derinlere götürebilir sizi bağımla yapabilir.

benim için sadece bir koku var bağımlısı olduğum.
Gamze.Ben erkeğe çok yakıştırıyorum.
gözleri.
Ferahlatıcı etki.
elleri ve kokusu.
ekleme: doyum olmayan sohbeti.
Vallahi gulusu kardes.

Tutuluyorum,hemde oyle icten.
ince bel, tatlı dil.
Şimdi düşünürken bile çok özlediğimi fark ettim. Gülüşü, bakışı, kirpikleri. Keşke vaktim varken tek tek sayabilseydim kirpiklerini öpseydim gözlerinden hayatın.
biraz utangaçlık ve efendilik.
dudakları. bi kızın önce dudaklarına bakarım sonra yine dudaklarına bakarım rahatsız olmazsa dudaklarına odaklanırım.(her kız için geçerli değil.)
yapmacık olmadığını anladığın, doğallıktan gelen tatlı dil.
memedir meme. meme görünce dayanamıyorum ben.
şükür bağımlı değiliz.
Yok valla ya, hemcinslerimde bağımlılık yapan şeyler var...
o içten, gözlerinin eşlik ettiği gülüşü. bazen bir an olur öyle bir gülerler ki dünya da başka hiç bir şey bakılmaya değer değildir. zaman donar bakan insan mala döner.

ha şimdi kimler kimlere gülüyor onu bilmem.
Beyaz ten.

Bağımlılık değil tutku benimkisi.
ELLERi VE GÜLÜŞÜ.
iYi SEKSTiR.
"Kokusu".
bir insanı bir bütün olarak sevmek lazım ama illa bağımlılık yapacaksa gülüşü olabilir. maalesef böyle kötü alışkanlıklarım ve bağımlılıklarım yok.
Sigara, alkol falan.
Ya.ne olacağıdı?
Gülüşü, o içten o çocuksu o masum, bir o kadar mükemmel olan, özlenilen gülüşü.
Türkçeyi kibar kullanması, fok balığı gibi konuşması değil, narin konuşması.

Sadakat sahibi olması, en tırt konularda bile eşini koruyup kollaması, kadınları inanılmaz yükseltiyor gözümde.

Yaşam dolu bakması, hani bazı insanlar vardır, her daim enerjisini korur, ufak tefek şeyler canını sıkmaz, ufaklıklarından ötürü kolayca sıyrılırlar sıkıntılarından, sürekli bir tebessüm ve enerjiklikle hayata dört elle sarılırlar. Problemler onlar için mutsuzluk sebebi değil, daha çok üstüne gidilmesi ve üstesinden gelinmesi gereken işler serisidir. Demoralize olmazlar bu hatunlar kolay kolay. işte o hatunu alacaksın karşına saatlerce sohbet edeceksin, bıkmadan usanmadan.

bir de bir kadının bandana takması inanılmaz etkileyici geliyor bana. Ona büyük bir şevkat anlamı yüklüyor benim nazarımda, ne varsa artık bilinçaltımda resmen benim zaafım gibi bir şey bu. Çooook çok tarzıma hitap etmeyen bir kadın olmadığı sürece hemen her kadına yakıştırırım.
bazısı o kadar güzel hayır diyor ki insanın red üstüne reddedilesi geliyor ahshd.
Siz baska yone bakarken size uzun uzun bakar ama siz onu caktirmadan farkedersiniz ya.
O an ahh iste o an.