bugün

o gün çocuklar gibi şendik o gün...

o değil de

bana kalbin gibi bu tertemiz sayfayı ayırdığın için çok teşekkürler uludağsözlük...

asansör
hep bir üffleme triplere girme 1 dakikalık bir aynı ortamda bulunmanın işkence olması... karşı taraflar birbirine göz ucuyla bakar çünkü sapık askıntı durumuna düşmek istemezler. dişi birinin bakış açısıysa bu ; ya parfümünü sevmez ya da yere bakıp ayakkabıları beğenmez... ama diğer bir taraftan erkek bakış açısıysa "ulan asansör şimdi dursa asansörde kalsak neler olur acaba zhe he" diyerek değişik fantezilere dalıp beynin akmasıyla devam eden olaylar silsilesinin yaşanmasına sebep olur....

yatak
eğer yeni başlayan bir ilişkinin eve gidilme , film izleme yatağa oturulma , "yav hava soğudu biraz yorganın altına girelim istersen" kısımları geçilmişse eğer olabilecek bir ortamdır... bir gerginlik vardır "ne yapcam lan ben diye , yanlışlıkla kızın göğsüne kolum değer mi lan" diye iki büklüm kalma durumu olabilir...

tanım : karşı cinsle bulununca tedirgin olunan ortamlardır
genelev önü. üstelik birde genelev bekçisi naber osman abi derse.
Görücü usulü evlenen bir çiftin gerdek odası.
karşıdan karşıya geçerken, sikko şöforlerin geçişinizi zorlaştırması, içinizden ettiğiniz küfürler. panikleyen karşı cins... kolay şeyler değil.
unisex tuvaletler.
Aileyle gidilen bi yemekte diğer ailenin sizinle yaşıt ve çok güzel olan kızlarını da getirmesi. Yanınızda sizin ve onun aileleri olduğu için ne konuşabilirsiniz kızla ne de yemekten zevk alırsınız. Kızla ilgilenseniz ayıp olur ailesine ilgilenmeseniz bi daha nası yemeğe çıkacam böyle kızla diye düşüp kahrolursunuz.
belediye otobüsünde yan yana oturmak , zaten boş bir yer olunca o hatun yanınızdan kalkar gider ya... o an bi 70 lik devirmek istersiniz...
yurdum kahvehanesi. hiç oturmadımda gerginlik yaratır herhalt.
seks esnasında halka açık alanlar ve havaalanı engelli tuvaletleri .
hayvanatbahçesi. Maymunları incelerken hemen iki metre önünüzde seks yaptıklarını gördüğünüzde.
(bkz: asansör)
tuvalet

yani yok artık dedirtir. ama olandır.

http://www.capsverlan.com...ur_karikaturleri_1699.jpg
twister oyununun içi.