bugün

başlığı açarken mahsus iki kere memiş dedim. mihehe oruç oruç mıncıramıyoruz bari yazalım istedim.
neyse, bizim iş yerinde var böyle bir kadın 2 senelik evliler ve kocası hiç iş yerine gelmemiş. ( mihehe bi kere daha memiş dedim. en sevdiğim entry bu olacak sanırım) karılar mutfakta gizli gizli yemek yerken konuşmalarını dinliyorum. kadın diyor ki '' benim adam daha burayı görmedi, sen ne diyorsun sevtap '' diyor. dedikodu yapıyorlar. ulan ne kocalar var ya, 2 sene geçtiği halde daha karısının iş yerini görmemiş.
ahaha bir kere daha memiş dedim. allah belasını versin böyle kocanın. sevmemiş sanırım.
karısı kendi işyerinde çalışan kocadır. zaten kontrol ondadır sıkıntı yok yani.
karısının işyerine gelmemiş, görmemiş koca görmemiş olmamdan mıdır nedir böyle bir kocanın olabileceğine ihtimal vermemiş oluyorum. bilmemiş de olabilirim.
sevgili eşine güvenen kocadır. ancak günümüz şartlarında elbette yeterli gelmemekte.. maalesef illa ki gidip bir kendinizi göstermeniz gerekmekte ki gittikçe bozulan kafa ve ruh sağlığı nedeni ile eşinize olası "yürüme" çabalarının bir nebze önüne geçebilesiniz. gene maalesef ki hemcinslerimi iyi tanıdığım için yazıyorum bunları parmakta olan yüzük veya kadın bireyin insanlara iğrenç tabir ile "kuyruk sallamaması" yeterli olamıyor artık..
malın önde gidenidir.
Genişlikte bir dünya markasıdır. Evet.
Karısına guveniyor ki evlenmis ve evliligi devam ediyor o baska. Insan bi gider gorur is arkadaslari ile tanisir. Bu guvensizlik degil ki. Karinin basina bisey gelse kimden soracaksin.

Ilgisizlik sevgisizliktir o baska bisey degil.
Böyle bir kişiliğin var ola bilceğini düşünemedim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar