bugün

sonuçta ergenlerin bazı götlere memelere bakıp plajda kuyu çalışması yapması gerek. işte bu gavatta karısını ortalıkta götü memesi meydanda dolaştırıp ergen su işleri müdürlüğüne bir çeşit yardımda bulunuyor.
yok bende durum öyle değil. karım beni plajda şortla gezdiriyor.
gezdirmek fiili genelde birşeyin diğerinden üstün durumlarda gerçekleşir. ama takılmayalım buna, bu tarz kafalardan başka türlü bir nitelemeler beklemek saçma olur esas.
zaten başlıkta gerekli tanım yapılmış bize sadece okumak düşecektir.
bunu oturup kendine dert eden kadar gavat değildir. sana ne milletin karısının ne giydiğinden demezler mi adama? gerçekten oturup bunları düşünecek kadar işsiz, dertsiz olduğunuzu düşünmek istemiyorum. gündem mündem yaratmak için para mı alıyorsunuz. yoksa bi insan anasına bu kadar sövdürmekten keyif almaz. keyif alıyorsa da karşılığında anasının namusundan daha önemli şeyler alıyor olması gerekir.
abazalara gözlerini kapatıp hayal kurabilecekleri malzeme veren piçtir.
Sözlüğe capsini de atar.
Sen seninkini entariyle gezdir, hatta birde öyle denize sok ki, çıktığında koca götüne, koca memişlere yapışan o ıslak entariyle yurdumun abazalarının gözü gönlü bayram etsin, osbire malzeme çıksın.
keko kadınlar günlük ve modern hayatta bizden icazet alıyor zannediyor.

oğlum, o dediğin nisa suresi.
geniştir.
Çıplak mı dolaşsın denize girsin akıl yoksunu insanlar bunlarla aynı vatanda yaşamaktan utanıyorum aynısını ananiz bacınız için düşünün.
Bunu yazan erkekleri eşortman (kendi deyimleriyle) takımıyla denize sokmak gerekiyor. Sonra da uzun şort ve yarım kol atletle denize girmelerini istesek, sorun çözülür aslında.
Karısı haşema ile yüzebilir.
evli değilim, sevgilim yok, deniz olan bir şehirde de yaşamıyorum ama asıl gavat sensin.
O kadar götün bacagın içinde pekde farkedilmez insan bıkıyor et görmekten. Şehrin ortasında giymemiş herkesin giyim tarzına göre bi giyim belirlemiş olması gereken.
O gavatlardan biri olmak için sabirsızlanıyorum...
Wir sind unabhängig arschlochen. Ona bakarsanız haşema da bana iğrenç geliyor. Ama herkes tercihlere saygı duyacak.
ileride karısını kendi kız arkadaşlarıyla tatile gönderecektir. kendi de erkek arkadaşlarıyla gidecektir. sallamıyorum deneyimler bunlar. god of godoş olduğunu söylemeye gerek yok.
Onun bunun karısına bikini giyiyor diye bakan ala gavat yaninda hic olan tiptir.
Herkesin fikrin, hayata bakıș açısı farklı. Ister tanga ile denize girsin ister hașema ile bunlar kimseyi ilgilendirmez.
Gelsin benim yatak odamda da gezdirsindir.
vay aq ülkede ne çok abaza var lan hakkaten.

zannedersin bu mallar bütün sene plajlarda..

hadi gidin biraz daha siksin patronlarınız abisi.

plajlar için endişe etmeyin, sizin zihniyetinizdekiler zaten gelemiyor pek bu taraflara.

sorun yok yani..haha