bugün

Adam değil şerefsiz haysiyetsiz ahlaksızdır .
Adam son iki harfi kendini tanımlamaya yeter.
dayım olur kendisi. Bi gün benim yanımda dövmüştü, çocuktum o zaman, yaş 8 falan... Hayatımda ilk defa şajit olmuşum öyle bir şeye ki benim annemle babam en hararetli kavgalarında bile birbirlerine hayatım diye hitap eden insanlar, neyse kadını dövdü bu dayım denen göt. Sebep de el bezini sofraya koymamış... sonuç olarak dayımın oğlu geçen yaz evlendi. Kız 3 ay sonra bunu terk etti evden gitti amk. Sebep de tokat atması. Kızın Hakkıdır, iyi yapmıştır. Helal olsundur. Bu sabah aradı kuzenim, görüşelim dedi, yok dedim aslan, ben karısını elinde tutamayan adamla görüşmem dedim, o sözüm çok koymuş. Akşam kandilini kutlamak için dayımı aradım, sen bizim oğlana neden böyle diyo, dayı dedim boşver... la ben bu entryi böyle yazmicaktım konu nerelere gitti ya... Laf lafı açtı resmen amk.
tamamen güçsüzdür açık ve nettir.
Pardon adam mı dediniz?
Adam değildir, hatta insan bile değildir. Ne olduğu belli değildir.
hak etmişse doğru eylemi yapmış olan adamdır.
insan değildir. Kadın ve çocuğa şiddet uygulayan kişi en aciz yaratıktır. Net.
Adam denilmeyecek kişidir. Hayvan bile değildir bölgeleri. Yüzüne tükürülesi insandır.
Adam değildir o bir yanlışlık var.
belinden sopayı karnından sıpayı felsefesini benimsemiş kişi.
haysiyetsiz şerefsizin tekidir ve sayıca çok fazlalar.
insan hakkettiği gibi yaşıyor bence. ben şimdi bu kadar yakınımda birine şiddet uygulasam kendime eziyet sayarım. bu kişi beni nasıl sevebilir ki? onda bıraktığım tek şey fiziksel acı ve belki de bir yerleri moraracak. sonra suratıma nasıl bakacak? gücü yetmediği için kin duyacak, kuyumu kazmak için çabalayacak. beni kötüleyecek, içten içe her gün küfür edecek ve bu benim en yakınım olacak.
akşamları birlikte cinsel arbede yaşadığım kadına bu yüzden vuramam ben. bu en başta bana saygısızlık, hayatıma zulümdür.
Öldürülüp parça parça köpeklere yem edilmesi gereken insana benzer yaratıktır. Adam denemez.
Ha psikolojisine tecavuz edilmis ha bedenine. Hicbir fark yok. Idam edilmeli.
Fikriyata sahip olmayan, sezgisi dahi olmayan, hayvandan daha aşağı olandır.
Irıspı çıcığıdır. Nıt!
dinmiz bile kadınlara önem verirken karısını döven kişi insan bile değildir hayvandan farkı yoktur onun.
karısını nasıl eğiteceğini bilen tecrübeli adamdır. eğer dövmezsen üste çıkmaya başlarlar ve ipleri kaybedersin anlayışını benimsemiştir.
veled-i zina

olması muhtemel varlıktır.
Hak edene hak ettiği değeri veren adam gibi adamdır.
Kadını yeri geldiğinde dövmezsen yarın komşunun oğlu sinanla yakaladığında kapıyı kapatıp ağlayarak kaçarsın.
Er değildir.
cıkk ııı ıııı yanlış kelime. karısını döven yavşağa adam denilmez.
adam mı o? emin miyiz? bi psikolojisini elden geçirseydik? hiç inanmadım ben onun adam olduğuna. bilimsel belge isterim.