bugün

ciao signore;

Kesinlikle bu insanlar Çağa ayak uyduramamış olan geri kafalılardır. Karılarını malları gibi, kölesi gibi, kulu gibi sahiplenir bu gibiler.

Oysa karılarını, kendilerinden düşük performansta kişilerle paylaşsalar, paylaştığınız kişinin performansını karınız begenmez ve size övgülerde bulunur. Tabii bu şekil durumlara karşı olan bir geri kafalı, övgülerden hep mahrum kalacaktır.

"Sanane lan amk isteyen istediğini paylaşır" dedirten geri kafalıdır. (geri kafalı harici birine laf ettim. Anlamıştır o. Ha o da geri kafalıdır belki bilemem.)

per discutere...
doğru olanını yapan kadın-erkektir. zira bunun aksi bir durum godoşluk olarak kabul edilir.
eşiyle ben bilmem eşim bilir programına katılan godoş değildir.
yeteri kadar rep ve yorum gelmediği için paylaşım yapmayı bırakmıştır.
Ne kadar çağdaşlaşırsak çağdaşlaşalım eşini paylaşmayacak kadar asil bir erkektir. O senin tabi bir başkasıyla paylaşılmaz. Pezevenk misin. Yoksa o kadının erkeği mi ?
bunları düşünen yazarların karıları inşallah paylaşımcı olur da mutlu olurlardır.
entrysinde kendiyle çelişen mezhebi geniş yazarın sosyal bir düşüncesidir. lan paylaşmayana sen laf ediyorsun geri kafalı diye ama paylaşana laf ettirmeyip sanane diyorsun. *
deyyus detected.
geri kafalılık buysa böyle olmaya devam etmesi gereken geri kafalı adamdır.
başlık sahibinin paylaşımcı olduğunu gösterir. pezevenk misin lan sen?
böyle düşünenler önce kendi eşlerine durumu belirtmeli onun görüşünü almalıdır, ardından eşi açısındanda problem yoksa karısını paylaşabileceği binlerce gönüllü bulabilir.

tanım: midesiyle anüsü birleşmiş insan söylemi.
ağır godoş cümlesidir. hey yazar arkadaşlar ben dünyanın en geri kafalı insanıyım.
Gavat olmayan insan evladı.
sağ eliyle tokalaşmayı sevmeyen insandır.
yüksek ihtimalle pezevenk değildir ama kesin konuşmamak lazım tanımak gerekir. Bu devirde kimseye referans olmayacaksın.
(bkz: BÖYLE GERi KAFALILIĞA CAN KURBAN)
paylaşıyorsa bir terslik vardır zaten.
Kafan fazla ileride dikkat et ağzına bişey kaçmasın !
(bkz: dikkat gavat çıkabilir)

(bkz: şah gavat)
Durumları düşüncelerine uyduramadığı için düşüncelerini varolan durumlara uyduran kişilerin eleştireceği insan biçimidir.
kadınını facebook gibi kullanmayan normal yurdum insanı...
anlaşılmayan erkektir.
bunda ne var ki? benim olsa düşünürdüm açıkçası.
emin değilim halen ama bilemiyorum yani.
bağnazdır.

o seninkini sen onunkini işte.

başka tatlar, başka zevkler yobaz olmayın .
Geçen yine arkadaşın karısını paylaşıyoruz.. Gavatliktir bu arkadaslar sakin yapmayin yapanlari uyarin.
başka dert sıkıntı vermesin
ya akapeli olsaydı.