bugün

godoşluğu yaşam felsefesi edinmiş adamdır.

edit: iyi oylayanları anlarım da, kötü oylayanları anlamadım. demek ki 2 godoş var sözlükte. tespit etmiş oldum.
elalemin karısı kızı mini etek giydiğinde bakmayan terbiyeli erkektir.
(bkz: kişi kendinden bilirmiş)
(bkz: insanın fikri neyse zikri de odur)
(bkz: zihniyetini sikeyim)
elalemin karısına kızına fütursuzca öküz gibi bakan adamın içine dert olmus adamdır.
her mini etek giyene orospu gözüyle bakan ve kardeşi annesi yokmuş gibi üstünde fantezi kuran piçlerden değildir.
başlıktaki gibi 'giydirilme' söz konusuysa çirkindir. kendi giymişse oturup aralarında uzlaşsınlar arkadş bize ne. ilgilenmeyin kimseyle.
tanga don giymeyi de teşvik etmesi gereken adamdır . arkasından şeffaf elbise hatta sütyensiz giyimde mümkündür.
(bkz: #7358267)
(bkz: sokakta fütursuzca öpüşen sevgililer)
karım kızım kötü yola düşse bile dünya bir yana onlar bir yana ben çok eşliliğe alışığım ve her ilişki türüne açığım diye izlenimi veren rahat ve karısı ve kızı hiç sözlü ve cinsel tacize henüz uğramamış kişidir.
karısına veya kızına güvenen adam ve 'baba'dır...
Ayrıca mini etek giyen kadın veya kıza or.spu, namussuz gözüyle bakann adam, adam mıdır sorusu da düşünülmelidir.
Bugün kadın, kız istediğini giyip gezemiyorsa, bu erkeklerin suçudur, kadının veya adamın değil..
bildiğin gavattır.

karısı mini etek giydiğinde, etraftaki erkeklerin karısının bacaklarına bakarak tahrik olmalarından hoşnut olan adamdır. karısı bacaklarını erkeklere sergilerken bu gavat da karısının yanında utanmadan koca diye dolaşır.
bi tarafta;
+ e hacı bazıları zorla peçe,türban taktırıyor biz onları kuytu köşede çatır çutur sikiyoruz ona ne diyecen.
- bakireyse sorun yok kardeş.

diğer tarafta;
+ kızım fazla abartmadan ortamına göre giyin, erkek arkadaşın olursa tanışmak isterim.(genelde bu insanlar moderndir ve yerine göre giyinir, yani mini giyip çakıl taşlı sokaklarda gezmezler beni biri siksin diye.)
(bkz: gavat)
karısına kızına mini etek giydiren adam bile değil, fütursuzca giydiren ha ne denebilir ki böyle rezil bir adama değil mi?
karısı ya da kızı giymek istemezken zorla mı giydiren adamdan bahsediliyor onu da anlayabilmiş değilim. yoksa izin isteyen kadınlar mı var etrafında? isteyen istediğini giyer. teşhir boyutunda olsa bile, kişinin kendi bedeni sonuçta. kimseyi ilgilendirmez ne tür bir kıyafet giydiği, kocası ya da babası bile olsa.
birgün benimde necati abiye sölediğim önermeydi bana verdiği cevap çok ilginçti ;

sanane milletin derdinden gamından
sende hür doğmadın mı ananın amından ?

sonu gelir bu derdin cihanda !
gözün yoksa milletin amında !
milletin karısına kızına kötü gözle bakan sapıkların saldırdıkları adamdır.
bildiğin gevşektir.
fütürist adamdır..
böyle başlığa böyle entry.
*
beş yaşında ki kızına türban takan adamdan daha kötü değildir. beş yaşında ki çocuk türban ne mini etek ne bunu kavrayamaz. ancak; yetişkin bir kız veya karısı mini eteğin ne olduğunu, erkeklerin mini etek giyen kadınlara hangi gözle baktığını bilir. eğer; yinede giyiyorsa ve kocası buna karışmıyor ise bu sadece adamın karısı veya kızının özgürlüklerini kısıtlamamasına ve onların düşüncelerine ve giyimine saygı duyması anlamına gelir. namusun sadece iki bacak arasında olmadığına da inanan bir adamdır ayrıca.
karısının kızının başını zorla örten, onlara eziyet edilecek yaratık muamelesi yapan zihniyetle aynı kefede yeralmayan adamdır.
kadın bacağından tahrik olmayan adamdır.herkesi kendi gibi saf ve temiz zanneder ama lakin ki öyle değildir.erkekler kadınların güzel bacaklarından hoşlanacak kadar kötülerdir.
kapısını bacasını fütursuzca açık bırakan ev sahibi gibi temiz yürekli bir beyefendidir.
milletin mini etek giyen karısına kızına farklı amaçlarla bakanları rahatsız eden adamdır.
(bkz: Geri kafalı yazar)