bugün

Bu ara türkiyede meşhurlaşmıştır. Sohbet sitelerinde bolca görülür.
Asıl garip olan evli çift arayan erkeklerinde çokca olması.
Twitterda son trend.

Arkadaş gavat doldu ya memleket.
(bkz: çüş)
ne yazık ki ülkemizin namus cinayetleri ile aynı orantıda gitmektedir. internete giriyorsun ''ulan bu ne genişlik arkadaş, batı da böyle pislikler yoktur'' diyorsun. Akşam haberlerinde bir dolu namus cinayeti haberleri.
(bkz: cuckold)
Evlilere üçüncü olurum başlıkları çoğaldı sosyal medyada.
Binlerce insan var bu durumda.
Asıl sapıklar bunlar.
Var böyle bir durum. Eczacı bir arkadaşım vardı. Beraber balığa gidiyoruz, ava gidiyoruz, arı kovanlarım var 10 tane, arılığa götürüyorum orada bal topluyoruz beraber. Normalde çok zıt insanlarız, ben her türlü ortamı görmüş bir insanım eczacı arkadaş çok mülayim. Çok Mutlu. ilk kez tavşan vurmuş, ilk kez balık yakalamış. ilk kez balın toplanışına tanık olmuş. Bazen beraber yemek yiyoruz, arada içiyoruz. Ben anlatıyorum, sanki masal gibi dinliyor. Ömründe kavga bile etmemiş, biri ters bişey dese gelip bana şikayet edecek dereceye geldi durum. Geçen yaz Antalya'ya gitti. iş yoğunluğundan ben bir yere gidemedim. Dönünce gayet Mutlu Antalya'yı anlatıyor. Ben de saf gibi ağzımı ayırmışım dinliyorum. Fotoğraflar gösteriyor. Karısının bazı fotoğrafları uygunsuz olmasa da yine de bir başkasına göstermenin hoş olmayacağı fotoğraflar. Dilim döndüğünce anlatmaya çalıştım. Sen benim kardeşim gibisin başkası değilsin filan dedi. Bu olaydan önce ayaküstü evlerine gitmiştim. Hani normalde evin kadını birşeyler hazırlar sen erkek erkeğe oturursun ya. Durum bi garipti lan. Arkadaş ikide bir arazi oluyor. Kadın demek o sensin, kocam seni anlata anlata bitiremiyor diyor. Ben saf bize göre çok çağdaşlar diye yorumlamıştım olayı. Ne zamanki fotoğraf olayı gerçekleşti o Zaman anladım durumu. Şimdi görüşmüyoruz. ilk başlarda sudan bahanelerle yüzgöz olmamaya çalıştım. Şimdi rahatsız etmiyor. Anladı herhalde.
Zenci bulsun deyyus.
Bu memlekette boyle amk insanları var. Birileride şeriat gelecek diye korkuyor.
(bkz: gavat).
cozemedim bazilarini.
uzaktan mi adamlar, adamliktan mi uzaklar...