bugün

Evde oturup dizi izleyen ak gençlikten beklenen ataktır kendileri.
ne bekliyordunuz,dizilerdeki öpüşme sahnelerini izleyince günaha gireceğini sanan maklubeci gençlerden?
hı hı tamam abim hadi yat uyu ben de kavalı kapıp geliyorum *
(bkz: Böyle göte böyle yarrak). Çok hoş olmuş..çok beğendim (bkz: (bu çocuklar çok değişik)) (bkz: orantısız zeka ürünü bunlar)
muaviye müslümanın açtıgı afiştir. zamanında emeviler arap olmayanları ezik diye baskı ederlerdi.. israil de etiyopyalı musevilere ayrımcılık yapıyor..

bu zihniyet ise kendinden olmayanlara muvaiye taktiği uyguluyor.
en az 3. köprü pankartı kadar kötü ve iğrenç pankarttır.
türkiye'de mütasıpım ve akpliyim diyen sikimsoniklerin maneviyat durumunu gözler önüne seren olaydır. işte bu kadar zavallısınız.
'Köprünün adını Emine koy üstünden geçelim.' pankartını açanlara cevaptır. Ama o Mustafa kemalin askerleri bilmiyorlar ki Boğaziçi Köprüsü'nün diğer adının Atatürk köprüsü olduğunu. Böyle embesil işte bunlar.
miting alanlarındaki görevlilere ve hatta her gün işine gidip karısını evde bırakan akp'liler de dahil her türk erkeğine yapılmış büyük hakarettir. bu tip sloganları "ak takım" denilen akp'nin aslında maalesef laik olan satılık kalemleri üretiyor.
sadece karısı değil bütün ailesi hükümet tarafından götürülenlerin açtığı pankarttır... Hem de 2 çuval kömür fiyatına...
ak ların aklını s2nin ucuna takıp gezdiklerinin göstergesidir.

şerefsizlik, onursuzluk, utanmazlık, namussuzluk ve satılmışlıkta sınır tanımadıklarını bir kez daha ispatlamışlardır.

not: tepkilerden anlıyorum kendinizi o dövizi yazarak rahatlatıyorsunuz ama onlar sadece rol, senaryo gereği yani gerçekten bir sevişme yok tamam mı? siz kendi derdinize yanın diye söylüyorum.
recopun 7 ceddini götürdüğünden haberi olmayan kolpaların kumdan kale kolpalarıdır.
"köprünün adını emine yapın" diyenle aynı zihniyetin eseridir. ne bir eksik ne bir fazla.

not: pankarttaki yazım hatalarına değinemiyorum bile.
Kafası basmayan dincilerin sapık söylemlerinden biridir.
ak gençlik bir kez daha derin terbiyesini göstermiştir. demek am göt meme başlıklarını da hep bunlar açıyor sözlüklerde.
insanın aklı yumurtalıklarında olup bu kadar gericilik örneği sergileyebileceğini ve nasıl düşüleceğini gösteren insan.ne oyunculuğa saygısı var ne de oyunculara..
(bkz: gerizekalılığı dışa vurma sanatı)
bunu bilmek için ille de dizi seyretmek gerekmiyor efendiler, kanal değişirken reklam arasında bile insanın gözüne sokuluyor bu işler. işte oradan biliniyor neyin ne olduğu. baştan kokmuş balığa ilkokul 3 çocuğunun akıl yürütmesiyle cevap veriyorsunuz.

ayrıca doğru olan pankarttır, ama adamlar bölüm başı kaç bin tl para alıyorlar canım olsun o kadar denir bu pankarta.
allah vergisi bir yetenektir böyle düşünmek. sen, ben yapamayız bunu, özel bir yetenek lazım.
dini bütün müslüman kişilerin açtığı pankart. köprü adı yazısı da en az bu kadar iğrençti.
anlamadığım nokta, halit ergenç nasıl bir kabahat işledi de bu aptal pankarta maruz kaldı. diğer taraftan bir ya da birkaç kişinin halt etmesi olan köprü adı yazisini yazanlar, bu kadar hatası içinde hiç bir şey bulamadilar da mı rteye değil ailesine saldırıyorlar? anlamak mümkün değil. o pankarti halit ergenc açmışcasına, ona ve ailesine saldırmak ayrı bir serefsizlik zaten.
her iki tarafın da yerinde olsam, hukuki süreci başlatırım. ceza alıp almamalari Umrumda olmaz. sadece halka teşhir ederdim bu terbiyesiz kişileri.
gereksiz bir pankart. malumun beyanı.
emine erdoğana yapılan terbiyesizliğe gülenler buna karşı çıkıyor ya lan neyse ben bişey demiyorum.
ülkemiz bu saçma cümlenin, secdede sikerim cümlesinin, 3. köprünün adını emine koy cümlesinin, %50 yi zor dizginliyorum cümlesinin sahiplerinden kurtulduğu anda gelişmiş ve medeni ülkeler seviyesine ulaşacaktır.
dünya mars ta yaşam arasın, biz bokumuzda boncuk aramaya devam edelim!
bu pankartı açan adamın karısı, acaba herifi bu pankartı açtığı sırada evlerinde ne yapıyordu acaba? merak ettim öylesine..
maklubenin yanında Absinthe içmiş birinin söylediği söz.
"karını bütün mahalle götürüyor sen gecenin 1'inde başbakan karşılamaya gelmişsin" pankartıyla cevap verilecek pankart.
"tayyip 3. köprünün adını emine koy herkes üstünden geçsin" gibi bir pankartta vardı.
bu da en az onun kadar terbiyesizce ve ahlaksızca.
burada ki etik olarak ikisi de doğru değil hatta çok yanlış ama şöyle de bir sıkıntı var.
kendilerini muhafazakar olarak tanımlayan insanlardan ahlaki değerlere sadece etik açıdan değil dini açıdan da daha bağlı olmasını bekleriz. bu bir tezat oluşturuyor işte.
yani gezi parkında küfürlü pankartı açan kişi "ben ateistim ve ahlaki kuralları hiçe sayıyorum" diyebilir.
muhafazakarın ise yaptığı her açıklama ahlaki değerlerinden ödün vermek olarak yorumlanır.

ve tekrar ediyorum. iki pankartta hoş değil mide bulandırıcı.
kendisine koyun denilince kızan bir akpli yakarışıdır.

beyin, 404 not found.
güncel Önemli Başlıklar