bugün

hani insan böyle şeylerden ne kadar sakınır ne kadar saklarsa kendini açlığın vermiş olduğu amansız sesi engellemenin çareside yoktur ya ,nafile duyulacaktır ve utanç verecektir insana.
işi komikliğe bağlayabiliyorsan eğer pek de sorun kalmaz diye düşünürüm.

+ aşkım?
- efendim bitanem?
+ ne yapalım bugün?
'Gurul!?!'
+ sus! karı ile koca arasına girme!
- bence önce bi yemeğe gidelim.
+ eheh.
bu olayın üzerine sevgilinin gülüp zaten kendini kötü hisseden diğer şahsı iyice utandırmaması gerekmektedir. insanlık halidir.
osuruğu duymasın gerisi mühim değil. bir de o var.
bu sözlükte bu tip başlıkları açanların ya bir sevgilisi yok, ya da aşamamışlar mesafeleri, sevgilin diyoruuz, hani sevgili, ne var duysa biyolojik bir reaksiyon, onda olmayan bir şey değil ki.
'geçen köpeğim havladı, duyduğumu duyunca çok utandı' gibi olmuş.
sevgilinin osuruğunuzun sesini duymasına eş değerdir. zira ben sessiz osururum diyorsanız ona da eyvallah..
Ve bu sinemada oluyorsa buyuk rezıllık. *
Ne zaman guruldayacağını kestirebiliyorsanız elinizi yavaşça karnınıza koyarsanız ve hafifçe bastırırsanız engelleyebilirsiniz. evinizde de rahatça deneyebilirsiniz.*
-gurulgurulgurul.
-attın mı sen?
-hayır midemden geliyo o ses bi kere.
-bence attın.
o kadar açsa hemen yemek yapmaya girişmesi tavsiye olunacak kişidir.
(bkz: odada kurbağa mı var)
bunun bir üst derecesi birbirinizin karın gurultusunu duyup, aslında pek de umursamamak olsa gerek.
bir üst kademesi sevgilinin yanında osurmaktır.
Aç mısın sorusunu getirir peşi sıra.
Ya çok aç olduğumdan ki bu hayatımda nadir olan bi olay yada cidden çok yediğimden midem benle iletişim haline geçer zaten. Bi ağzın dursun be birader yanımdakine ne dadanıyosun, kakara kikiri ben bi soda alayım...
eşşek değilse götürüp bir yemek yedirir amk.
abi karın gurultusu değilde yemin ederim ne zaman hoşlandığım çocukla buluşam karnımdan mı bağırsaklarımdan mı ne hani üşüyünce içerde bir şeyler kıpraşır ya o sesler çıkıyor. ayağa kalkıp bağırsaklarımı açıp al sıç amk diyesim geliyor ya. stressten sanırım. çok kötü bir durum.
bakın şimdi onu hatırladım ya. of.
Gülünür geçilir, ya da hiiii açıktın mı sen tipi saçma bir tepki alınır, bazen gurultulu bölge sevgili tarafından okşanılır, bazen zorla yemek yedirilir, bazen de umursanmaz bile.

Çok büyütüyorsunuz yine, herkese olan şeyler bunlar. Tiksinç veya "omaygad"lık bir durum yok.

Ayrıca benim midem durmaz. Sürekli bir "ay fenalaşıyorum ben" triplerindedir. Hele ki uzanıyorsam... Auv.

Sütü, rafine şekerleri ve çoğu zaman da glüteni, mayalanmış ürünleri çekemiyor. Ben de inadına bunları tüketmekten aşırı derecede haz alıyorum.

Feryatları hep bu yüzden.

işin kötüsü cildimle koalisyon kurdu allahsız. Bu dediklerimi tükettiğimde iki koldan saldırıyorlar.

Ama yıkılmicim.

Sütlaçsız, keşkülsüz, çikolatasız, böreksiz yaşamanın bir anlamı zaten yok...

Türk mutfağı, türk yemek ve tatlıları... iyi ki varsınız!!

(bkz: Bir Mutluluk sebebi olarak türk mutfağı)