bugün

(bkz: ulu sözlük mason locası)

ulu duruyor, kanıtlarım var.
halen ordinaryus sıfatına sahip olduğum ünvandır.

hbbia'nın karma değerinin hades olması da ayrı bir mallık olmuş. hades ney lan? bilakis karizmatik bir isim.

ayzek niwtın'da saçma olmuş.

uçarı karmasının laf cambazı olmuş olmasına ise söyleyecek bir söz bulamıyorum.

edit: oha lan ali ağaoğlu'nun kültürlü hali diye artı karmamı olur? küfür gibi lan resmen. tsubasa ozora'yı aradık yeminle.

ulan nasıl bir zeka ürünü bu değerleri belirledi çok meraktayım.
hades diye karma unvanı yaparken zall selena mı izliyordu acaba. onu da yapsalarmış, selena selena selena diye seslenip voltranı oluştururduk.
ayrıca bu değişiklikten bile yine hep sözlüğün popisi * olan yazarlar etkilenmiştir. bizde bi değişiklik yok allahsız zall.
(bkz: ağlama melis)
106 Da enerjikken caliskan oldugum unvandir.
vizyon sahibi sevdim bunu. acaip karizmatik.
çikita muz da çikita muz. bizim karmalarımız niye değişmiyor? burdan zall a soruyorum; biz ezik miyiz ha?
rambo okan önermiştim eksi karma için. var mı yok mu merak ettiğim.

edit: valla gelsin oraya inmek için elimden geleni yaparım ahah.
(bkz: ali ağaoğlu nun kültürlü hali)
sözlükte boktan bir yeniliktir. çok güzel lan bu yeni karmalar! karmam daha dün 'sokaktaki adam' diye yazıyordu, bugün 'günah geçisi' olmuş.
ünvan dediniz geldik diyen zall.
lev nikolayeviç tolstoy da eklenmiştir bu ünvanlara. karma listesi başlığında da güncelleme yapılacaktır zaaar.
(bkz: bu ne la)

Ulu'dan sonra "efendi" mi gelir arkadaş?

Edit: öncelikli varmış bir de. Pii ulu olduktan sonra ben öncelikliyi napiyim.
yazarları bir anda ünlü yapabilecek değişikliklerdir.

(bkz: mtv icon)
böyle karma ünvanı mı olur amk?

(bkz: helkeli dikilesice)
--spoiler--
ali ağaoğlunun kültürlü hali.
--spoiler--

bi karmaya şu sıfatı verebilmek? yeminle bunu yapan adam karşımda olsa beyzbol sopasıyla vururum kafasına. bu ne lan?
ilginç karma halleridir. hepsini anlarımda mavi jojoba mudur nedir tanesi var o nedir arkadaş? nasıl bir dünyada yaşıyor bunlar? zall ne kadar para kazanıyor ki bu marjinallik ile mavi jojoba tanesi nedir ya nereden aklınıza gelir.
Teknoseksuel, bu ne ulan .
gordon freeman'ın değişmemesiyle güzel olanlardır.
çok gezmiş çok okumuş.. bu ne amk? görmüş geçirmiş yazaydınız bari..
zalim zall, "kültür abidesi" ünvanını kapmak için, birçok yazarın dengesini bozmuş.
helkeli dikilesice diye bir şey var bir de. ayıkken yapın la şu değişiklikleri.

he bir de; benimkine de bi el ataydın moderasyon.
herkesinki uzun uzun, benimki kısa. *
leziz ne lan öyle, tadımlık.
olmamış, vallahi olmamış.
(bkz: öncelikli)
girileri yaraticilik, ona buna nickalti, siyaset ve tekduzelik kokan kimselerin karmalarinin kultur sozcugu iceren tamlamalar aldigi degisiklik.
şu çikita muzu da değiştirin sayın yetkililer diye, hönkürmek istediğim değişikliklerdir.
(bkz: paranoid android) *