bugün

yakın zamanda piyasaya sürülerek büyük bir sükse ve kâr elde edilmesi planlanan kitap. 6575 sayfa tamı tamına.
"My Name Is Earl" dizisinin ana felsefesidir. Kesinlikle tavsiye ederim, süper bir komedi serisi. Dizi de anlatılan Hayatınıdaki kötü davranışlar, sizin hayatınıza yön verir. Geçmişindeki kötülükleri değiştir ki bunlar sana iyilik olarak geri dönsün.
akla her geleni klavyeye attırmayarak.
karmayı arttırmak çok kolaydır ama sadece eccük zaman gerektirir. doğru zaman, sessizcee, avına yaklaşan bir aslan gibi, --şu an bir belgeselin yarrak kafalı sunucu gibi yavaş konuştuğumu hayal edin-- *. başlığı bulun. başlıkları iyi seçin, bu başlığı açan troll de olabilir, alelade bir sözlük yazarıda. sadece konunun güncel olmasına dikkat edin; aslında ucundan köşesinden herkesi ilgilendirmesine rağmen, kimsenin ilgilenmiyormuş gibi yaptığı başlıkları seçin.

hemen tespiti yapan yada soruyu soran elemanın ağzının ortasına doğru cool bir tanım cümlesiyle *; sana ne yarram, sen kendi derdine yan ibiş, 21.yy da hala bu tarz başlık açan mal gibi (bkz: bkz)ı dayayın gitsin ama aynı incisözlükteki gibi "@2" olmaya özen gösterin, olurda gerilerde kalırsanız çok orijinal birşey olsa bile yazmayın, boşverin amk okumaycak nede olsa ipneler, o yüzden zayi etme güzelim ayarı,başka bir zaman yeri gelir yapıştırırsın en orjinalinden.

unutmayın; sikerse@2 siker gerisi tebrik eder.

zöe: başarısız@2 ler rahatsız *
*bin yıl tartışılsa bir yere varılmayacak, tarafların kafayı yediği konularda fikir belirtmeyin, belirtecekseniz de alacağınız artıların eksilerden çok olacağından emin olun. örneğin din, siyaset ve futbola karışmayın.
*idealist olmayın, megan fox'u güzel bulmuyorsanız bile ona çirkin demeyin, ben dedim karmam s**ildi yeminle. kamuoyunu yoklayın, sert çıkışlar yapmayın.
*soğuk espri yapmayın, insanlar sevmiyor. tutamayıp yapıyoruz, biliyorum.
*başlıkla ilgili çok süper bir espri bulursanız yazın ama espri yapmak için kasmayın. doğru an geldiğinde hissedeceksiniz.
*millete akıl vermeye çalışmayın. bir siz misiniz akıllı? örneğin bu girdi eksilenecek, görürsünüz.

böylece yavaş ama emin adımlarla, risk almadan karmanın o heyecanlı basamaklarını tırmanabilirsiniz.
1. adım: kürtlere hakaret edin
2. adım: ermenilere hakaret edin
3.adım: yunanlılara hakaret edin
son adım: yüksek karmanızla mutlu olun
aman arttırayım da biyerlerim kalksın havasındaysanız , olmaz o işler.
Etrafa gülücük saçan mutlu huzurlu kisacasi polyana olup tüm abaza erkeleri oylarınız ile kandırarak.

Ben kadınım diye bağırın. Sonra hepsine iki gülücük tamam.

Lanet olsun size Barzolar.
(bkz: yukarıdaki gibi değil)
insanlara kötülük yaparak.

(bkz: karma is a bitch)
Yılların birikimi ile ve mal olmazsan yükselir.
(bkz: yalakalık)
Yazarların hoşuna gidecek şeyler yazarak arttırılır.
Acı gerçekler yerine tatlı yalanlar söyleyerek.