bugün

karma eğitim kalkarsa karmakarışık eğitim başlar.
g*t ister.

gezide hesabını sormamış mıydık?
siz gidicisiniz, biz halâ gezici.
Aşamalı olarak yapılacak eylem. Baya belli oldu bu. Adım adım şeriat'a...
Aslinda iyi olmus. Sozlukteki sapik yazıları görünce. Bu arada parasi olan yine özelde karma ve kaliteli eğitim alacaktır. En doğrusu bu.
milli eğitim bakanlığı, karma eğitimin sonlandırılması veya böyle bir duruma zemin hazırlanmasının söz konusu olmadığını duyurdu.

milli eğitim temel kanunu'nun 15. maddesine göre, 'okullarda kız ve erkek karma eğitim yapılması esastır. ancak eğitimin türüne, imkan ve zorluklara göre bazı okullar, yalnızca kız veya yalnızca erkek öğrencilere ayrılabilir' hükmü açıkça yer almaktadır. söz konusu medya organlarındaki haberlerde iddia edildiği gibi karma eğitimin sonlandırılması veya böyle bir duruma zemin hazırlanması kesinlikle söz konusu değildir.

anlamadan etmeden hemen atlayan geri zekalıları görebilirsiniz.
Ülkenin dibine bir dinamit daha yerlestirildi.
1 ya da 1 buçuk seneye yakın süre endüstri meslek lisesinde okudum. Tahtadaki kadın hocanın arkasından hareketler yapanı mı ararsınız her bok vardı. Karma eğitim kaldırılmamalı. Tam gaz devam edilmeli. imam hatiplerde kız erkek ayrı oluyormuş diye biliyorum. Ne denli doğrudur bilmem ama imam hatibin oradaki dağların dili olsa da konuşsa. Bir sey ne kadar uzaklaştırılırsa, ne kadar gizlenirse, ne kadar ulaşılamaz olursa o kadar sıkıntı çıkartır.
işi fazla uzatmadan eğitimi direk mağarada, duvarlara resim çizerek falan yapsınlar. Tam çağ atlamış olurlar o zaman.
Hayırlısı.
imam hatiplerin sefil halinin ne kadar yanlış olduğunu gösterdiği rezalettir.

https://www.sozcu.com.tr/...fazakar-hissiyat-2619300/

buralardan sapık abazanlar yetişiyor. başarılı oldukları ise koca bir yalan...
Egitim kalitesini kiz-erkek ayrimi yaparak artiracagini zannedenlerle bunlara alkis tutanlara bi öneri de benden. Madem egitim ve sisyal hayat boyle duzeliyor ulkenin yarısını erkek yarisini kadinlara ayiralim boylece erkekler daha cok calisir daha cok üretiriz bir seneye kalmaz mars' ta haremlik selamlik koloni bile kurariz ha ne dersiniz?
ayakta alkışlanması gereken eylemdir! bireyler karşı cinsten ne kadar uzak tutulursa buldukları ilk fırsatta salyalarını akıtarak birbirlerine kosarlar. bırakın da insanlar karşı cinsle yasamayı ögrensin ama yoo haram.
yeni milli eğitim bakanının sahte atatürkçülüğüne bel bağlayan optimistlerin de böylece akılları başlarına gelmiştir.
ne demiştik: sınıf öğretmenliği gibi ilk ögretime yönelik bir bölümün profesörlüğü olmaz. olursa göstermelik olur. göstermelik kuklalarla da milli eğitim gemisi yürümez. arap milliyetciliğine doğru hızla düşülür.
düştükçe düşüyoruz stepne sayesinde.
Gün geçtikçe geriye doğru gidiyoruz ve siz bundan mutluluk duyuyorsunuz, ilginç.
kız lisesi erkek lisesi diye bir ayrım zaten vardı önceleri.
baş örtüsü bitti. kadın erkek ayrımı kaldı. o biter başka bir şey başlar.
Gerçekleşirse ülke için vehamettir.

Aynı evreni yaşayıp, paylaşmak ve birbirini anlamak, tanımak zorunda olan, kadın ve erkeği birbirinden uzak tutarak, sağlıklı bireyler, sağlıklı aile ve toplum kurulamaz.

Edep ve ahlak, cinsiyetlerle ilgili değil, Erdemlerle ilgilidir.

Huzur ve barış içinde, birbirine saygısı olan erdemli nesiller yetiştirmek yerine, Ortadoğu zihniyetiyle eğitim programlamak, korkutucudur, acınasıdır, acizliktir.
bir geri adım daha... hadi bakalım, daha neler göreceğiz...
Üç sene kız lisesinde okumuş biri olarak söylüyorum ahlak kavramı, topluma adaptasyon ve daha birçok şey bireye karma eğitim sayesinde kazandırılır. Yalnızca kızların ya da erkeklerin okuduğu okullarda ne kadar öğrenci varsa hepsi abazandır bir kere. Bu okullar muhafazakar olduğu için öğrencisini de camdan bir fanusa alır gibi dış dünyaya kapatır. iyi bir teorik eğitim alan öğrenci bunları pratiğe dökemeyecek kadar ezik kalır toplumsal hayatta. Ayrıca acayip sıkıcıdır.
(bkz: kızlı erkekli okumuş efsane nesil)
gerçekleşmiştir. yeni bakan iş yapmaya başladı aferin. karma eğitim gençleri sapıklaştırıp başarıyı düşürüyordu.
ingiltere'de eğitim sistemi karmadır, kaldırılmış filan değildir, yatılı erkek veya kız veya sadece kız/ erkek okulları da vardır ama resmi eğitim karma eğitimdir, o tatlı poponuzdan sırf kılıf uydurmak için sallamayın.
çok gereklidir. zira lisedeyken hamile kaldığı için eğitimine ara vermek zorunda kalan nice öğrenciler gördük ve duyduk.
Yeni paket ile tekrar gundeme gelmistir.

Neymis efendim karma egitimi degil,
"Mecburi" karma egitimi kaldiracagiz.

Siz o erkek/kiz ogrencileri ayirdiginiz zaman ne gececek elinize ? Okumus proflar docentler bu pakete evet veriyorsa bunlar bu egitimi nerede aldirlar sorarim ?

Birde bir gazete yazari cikmis diyor ki "karma egitim kesinlikle kaldirilmali". Basi kapali eyw anlarim ama dini meseleleri neden egitim sisteminin icerisine sokarsiniz ki bunu anlamam.

Birde mulakatla idari kadro atama diye bir mevzu var. Buna hic deginmeyecegim yoksa sinirden cildirabilirim.
Twitter da bugünün trendi. Karma eğitimin kaldırılması mümkün değildir türkiye de.
asıl bu uygulamadan sonra funk the system denmelidir.