bugün

karma eğitim sistemi acilen kaldırılmalıdır.

Kadın öğretmenlerse sadece kız öğrencilere ders vermelidir. Giyimlerine ve boyanmalarına mutlak suretle dikkat etmeleri gerekmektedir.
okula yolladığı annesi müdür tarafında hunharca hoplatılan gencin kuyruk acısıdır.
saçmalamayın önermesidir.
ileri gideceğimize geri gidiyoruz sizin yüzünüzden.
tek kelime ile saçmalıktır.
karşı cinse uzak kaldıkça daha çok azıyorsunuz!
çağdaş ingiliz köpeklerinin gericilikle suçladığı milli eğitim modelidir!

Okullara manken edasıyla giden, saçlarına fön çektirip dudaklarına ruj süren, okulu bir eğitim yuvası değilde fahişe yetiştirme merkezi haline getiren bu tipler Türk milletinin manevi değerlerine ve töresine ihanet etmektedir! Türk milletinin geleceğini paçavra haline getirmektedir!

Okullara eğitimci vasfıyla giden ancak kıçının tepesindeki etekle iki kilo boyasıyla öğrencisine kötü örnek olan öğretmenlerin itirazıdır bunlar!

bizim ilerimiz Türk töresine!

kahrolsun ingiliz uşağı mankurt köpekler!
sözlüğün artık haddini aştığının kanıtı olan orospu yazarların kötülediği hocalardır. bir öğretmenliğimize dil uzatılmamıştı onu da başardınız. siz devam edin. sizin kökünüzü kurutacak formülü bulup erkekliği yok etmezsem ne öğretmenim ne de kadın! bu kadar büyük konuşuyorum artık.
Ciddi ve önemli bir konu gerçekten öğretmenlerin "okulda" giyimlerine hareketlerine dikkat etmeleri gerek mini etekle okula gelinirmi ya akıl var mantık var öğrenci ders dinlemeye geliyor podyumda manken izlemeye değil.
Yönetmelik gereği bir karış etekle kimse okula giremez bi tarafınızdan element uydurmayın. Salak cemaatçiler gibi iki cinsiyeti birbirinden ayırarak sadece karşı cinse karşı merak uyandırırsınız genel ahlakı sağlayamazsınız. Türk'ün töresini edebiyle öğreten aileleridir. Yobaz yobaz konuşmayın. Karma eğitim geldi diye fuhuş çıktı başımıza di mi? Osmanlı da hiç yoktu böyle şeyler?? Herkes kafayı yemiş bir de ingilizlere bağlamış olayı ya
ben imam hatip lisesinde okudum okul erkeklerden oluşuyordu. bir kaç tane bayan hocamız vardı. ne kadar edepli giyinselerde ya da edipli olsalarda biz erkekler haklarında kötü düşünüyor onlar hakkında fantezi üretiyorduk. kendimize kızamıyorum sonuçta ergenlik dönemindeyiz kafanın altta ki kafayla yer değiştirdiği dönem sonuçta hocalara da kızamıyorum hiç bir kabahatleri yok. bence bayan hocalar ya ilkokullarda yada kız liselerinde görev almalılar. böylesi daha mantıklı öğretmenler için.
karma ve eğitim ve kadın öğretmenler sayesinde daha ortaokulda ergenliğin ilk adımında erkek çocukların ruh yapısını bozan ahlaksız insanların kullanabileceği en kolay sistemdir. Bir zamanlar cinsellik dersi adı altında bu hızlandırılmaya çalışıldı ama hemen kaldırıldı. Karma eğitime yada karma eğitimde kadın öğretmene hayır !!! Kadınların cinsel bir obje olarak kullanılabileceği her ortama hayır!!!
Türkiye de her kurumun yönetmeliği uygulanıyor ya o yüzden öğretmenler bir karış etekle okula gitmiyormuş... yersen!

Türkçü fikriyatın fikir kubbesi Atsız'ın zamanında söylediği gibi

--atsız--
1- ilkokullardan başlayarak yüksek tahsil müstesna olmak üzere bütün okullardan muhtelif tedrisatı kaldırmalıyız küçük sınıflarda kız ekseriyeti arasında kalan bazı erkek çocukların erkeklik ruhlarını kaybettikleri ve kısmen avareleştikleri muhakkaktır.

7- Kadın öğretmenler erkek talebeye ders vermemelidir. Bütün öğretmenler sade kılıkları ile talebeye örnek olmalıdır. Boyalı veya bob-stil hocalar derhal meslekten uzaklaştırılmalıdır.

--atsız--

Milli devlet milli demokrasi milli eğitim!

Kendi kişisel ihtirasları için Türk neslinin heba olmasına boyun eğenlerin ve Türkçülere "yobaz" diyenlerin....!

ek: Atsız'ın fikirlerini dillendirdiğim için bana "arap hayranı" diyen "Türkçüler" mevcut... kendilerine diyorum ki siz hangi fikriyatın adamısınız?
bazen entry okurken kusasın gelir. Sinirlenir sözlükten ve tüm insanlardan soğursun.
Not: yönetmelikte eteğin boyu tişörtün kolu belli be kardeşim. Sen ne mini eteğinden bahsediyorsun.
bayan öğretmenlerin giyim sınırları yönetmelik tarafından belirlenmiştir ki bu kurallara uyum sağlamayan öğretmen uyarılır burada erkek öğrencinin sapıtmasını sağlayacak bir durum yoktur ayrıca o öğretmen yani öğretmen sizin kafanızda nasıl bir öğretmen-öğrenci ilişkisi var merak konusu.
Pkklı mankurt'un isteğidir yazık.
bir akıl hastasının hezeyanlarını sergilemek için gündeme getirdiği mevzudur. bir an önce tedavi görmesi gerek. söz konusu akıl hastasının öğretmenlerinin bir kısmının bunca dil uzattığı kadın öğretmenler olduğu da kesindir. bunlar öyle hain ve nankördürler.
Evvela karma eğitim; sonra da kadın öğretmenin erkek sınıfına, erkek öğretmenin kız sınıfına girmesi kaldırılmalıdır! Laikliğinizi de alın defolun gidin bu ülkeden!

Nelere şahit oldum nelere...

Bu gidişle gelecek nesillerin ahlakını, edebini siz düşünün...
zamanında türbanla okula giremiyoruz mağduruz edebiyatı yapanların ipleri eline aldıklarında nasılda kılık kıyafet üzerinden baskı yapmaya başladıklarının göstergesidir. aklında cinsellikten başka bir şey olmayan kişilerin etekten rujdan ojeden tahrik olması durumudur. hak vermemek elde değildir.inançlı olup elhamdürüllah müslümanım diyen bir çok kişinin eşeğe, köpeğe, tavuğa ,ördeğe hallendiğini düşündüğünüz zaman nasıl bir aklısikindelik halinde olduğumuz açıkça görülebiliyor. tabi ki her zaman olduğu gibi gerçek islam bu değildir. islam 60 yaşındaki hocaların 13 yaşındaki kızları camide ellemeleri de değildir. islam erkek kuran kursu öğrencileri ile oral seks yapmak ta değildir. islam insanların vicdanlarını okşayarak yapılan bağışları zimmetine geçirip tövbe etmek te değildir. islam kılık kıyafet dinidir. başını kaparsan inançlı. başın açıksa orospusundur net. şeyh taşakları yalayarak yaymaya çalıştığınız islamı yanlış anlamışınız kardeş. cehennem çok güzel gelsenize.
mini eteğime dokunma diye eylem yapan 16 lık kızların okul önlerinde eylem yaptığı ülkemizde karşı çıkılan eğitim sistemidir.

http://alkislarlayasiyoru...turkiye-liseliler-birligi
Kafası boş yobaz isteğidir. Şıçtı cafer bez getir.
Acilen değiştirilmesi gereken sistem. Sağlıklı nesillerin yetiştirilmesi için bunun önüne geçilmelidir.
http://alkislarlayasiyoru...dan-yardim-isteyen-liseli

böyle geri zekalılar ve orospu çocukları yetiştirmektedir.
Menopoza girmiş bir öğretmen hiçte çekilir değildir.biraz aksi oluyorlar.
evde anasının babasının avutamadığı, yeterli eğitimi vermediği, muhtemelen büyüyünce de bir baltaya sap olamayacak olan ergenin videosundan yola çıkarak bir genelleme yapmak ne kadar doğru ?
(bkz: don t feed the troll)
milli bir eğitim verilecekse acilen kaldırılmalı ve kılık kıyafet yönetmeliği hem düzeltilip hem uygulanmalıdır.
güncel Önemli Başlıklar