bugün

(bkz: özge)
Ömür.
Hastasıyız dede.
gökhan gökhan gökhaaan.*
timuçin, emir.
alaeddin keykubat
gıyaseddin keyhüsrev
izzeddin keykavus

üf !
olcayto
faruk
ömer.
(bkz: kenan)
Emek.
Emekler yakisiklidir.

Emek var mi aranizda gencler?
efe , mete
(bkz: david beckham) adam konduktor gibi...
(bkz: oktobır) gerçi october okunuşu olsa da severim.
Mahmut , Haydar.
kendi ismim diye soylemiyorum ezel.
(bkz: Bora)
ahmet degildir.
(bkz: uzay)
(bkz: jerfi)
engin altan değildir.
(bkz: miras) bence pek bir karizmatik.
Berkcan. Puhahah.
Kayra, arda, ali, emre, berk, eren, enes, samet, beren, berke, ece, BATUHAN, baran, KAAN, ahmet, mustafa, burak, erva, berfin, EZEL, semih, alp, Taylan, Taha, furkan, batu, rana, mert, tuna, derya, yezda, miray, ela, han, talha, DORA, ferhat, Soy, deniz, eda, mehmet, aykut, olcay, berkay, selim, tolga, deren, bartu, ediz, yusuf, sedat, hasan, yaren, yağız, emir, Arel, zeren, eymen, sercan, bora, aybars, Mir, Uras, cem, polat, Hanzade, ekin, serhat, melih, berkan, murat, bengisu, kadir, enis, bilge, kerem, MERAL, serkan, sarp, aras, mirza, Levin, okan, buğra, alperen, beyhan, baha, cemre, sezer, hakan, hamit, kutay, çağan, Arhan, nida, evra, hamza, TURGAY, Arman, ömer.
Fettullah.
Gülen.
Cemeat.
Samanyolu.
kubilay,
ilker,
hakan,
kesinlikle ve kesinlikle abdurrezzak'tır. ha benim adım değil ne yazık ki, netekim benim adım maşşallah 19 sayfada da yok. hani ismim abdurrezzak filan olsa onu bile yazan var benimkini yazan yok. üste bisürü ismin olduğu bi entry var, yavaş yavaş okuyup kendimi görünce sevinirim dedim on da bile yok amk. hani türkiye de yaşamasam neyse, ben de türküm, ben de nişantaşı çocuğuyum ulan!

bugünden sonra beni abdurrezzak olarak bilin.
ali ismail korkmaz.
meriç,taylan,tonguç hariç abdülrezzak,şerafettin,sabahattin vb. isimlerdir.
üç heceli isimler genellikle bu kategoriye girerler.
güncel Önemli Başlıklar