bugün

karizmatik görünmek uğruna soğuk havalarda ceketsiz gezer bazı arkadaşlar. hal böyle olunca da grip olabilirler. hayır bi kere soğuk havalarda ceketsiz gezen birine "aaa! şuna bak kızım ya ne karizmatik oğlan" diyen bir bayan görmedim, duymadım. bunlar yoksa başka amaçla mı yapıyordu lan bunu?
giydiği ipincecik tişörtleri, sweatleri sadece hırkayla giyen ve bir şeye benzediğini düşünen bireyin, mideyi üşütmesi, daha ilerisinde gribe yakalanmasıyla sona eren hededir.
Kızların çok güzel olacağım diye elindeki bütün makyaj malzemelerini kullanması ile eşdeğer bir eylem.
kısa kollu giyince karizma olacağını düşünüyorsa, bırakın olsun ya grip denilesi denyo.
nice fuckerman bilirim, motoru bozup cırcır olmuş, geçici olarak servis dışı kalmış.
Bu arkadaşlar vucut hatlarını belli etmek isterler,Kalın giyinince ya kilolu göründüklerini ya da çirkin göründüklerini düşünürler.
Sonrada "Bana bişey olmaz"modunda gezerler.Soğuktan sümükleri donar ama erkekliğe bok sürmezler sonrada gece öğürüler.
hovardanın düşkünü beyaz giyer kış günü şeklinde bir atasözüyle özetlenecek durumdur. demek ki atalarımızın da başına gelmiştir.*
yapılacak en gereksiz şeydir,
zira alternatif eylem olan karizma olmak adına ceketin yakalarını kaldırmak hem gripten korur hem de kişiyi cool hissettirir.
karizmatik görünmek uğruna soğuk havalarda ceket alınmaz gömlekle seğirtilir servis durağına.servis beklerken kırım iti gibi soğuktan donmaya başlayan bünye önce kendisine sonrada geç kalan servis soförüne sövmeye başlar.akşam iş dönüşü de hava patlar sağanak yağmur yağar karizma yapmak uğruna giyilen gömlekle beraber sıçan gibi eve dönülür.ertesi gün hem ceket giyilir hemde şemsiye alınır.fakat hava sıcaktır ve yağmur yağmaz.
vapurda dışarda otururken götünüz donduğu halde belki içerden beni izleyen biri vardır diye düşünerek yiğitliğe bok sürdürmemek adına içeri girememektir.
her grip oldnduğunda duyulan bir baba nasihatıdır.
-kara kışın ortasında hava olmuş eksi bilmem kaç dolaşırsan artisler gibi olacağı budur.
(bkz: soğuğa karşı yiğitlik olmaz)
kışın mini etek yada kısacık şortlar giyen kızlar buna dahildir e tabi bakıyor muyuz bakıyoruz ,canları sağolsun onların.*