bugün

Kimi erkek, karizma gitmesin diye;

-cebinde kuruş yokken, bonkörlük yapar,
-hastalıktan ölüyorken, doktora gitmez,
-dayak yiyeceğini bile bile, kavgaya girer,
-kızın reddettiğini söylemez, kızı artık beğenmediğini söyler,
-terkedildiğinde, sevmiyordum der, oysa tek başına içip içip sızar,
buna benzer bir sürü şey söyler, yapar, yapmasa da yapıyormuş gibi yapar.

Kimi kadın;
-Dayak yer, ama herkesten saklar,
-Beş parasızdır, ama cüzdanını unuttuğunu söyler,
-maaşını kocasına verir, yine cüzdanımı unuttum numarası yapar,
-kredi kartı limiti dolduğunu mağazada farketse, ah yanlış kartı almışım diye söylene söylene oradan ayrılır,
-beğendiği ancak çok pahalı gelen şeyi, ihtiyacım yok diyerek geri bırakır,
-adamdan çok hoşlanır, teklif etsin diye aylarca bekler,
-aldatılır, kimseye diyemez, terkettim der,
-yalnızdır, herkes peşinde yalanları söyler.

Oysa ki bunların hepsi, boşa yalanlardır.
Karizma gitmesin derken, hepimiz yalancı olma yolunda ilerlemekteyiz.
--spoiler--
abi ben o grubu sevmiyorum ya
--spoiler--

lisedeyken duman konserine çağırılan arkadaşın söylediği yalan. sonradan öğrendik ki annesi izin vermemiş.
tabii ki ben ayrıldım.
- peşimden çok koştu ama ben yüz vermedim ...
arkadaşım anlatıyordu, havuza gitmişler başka bir arkadaşıyla birlikte, kafalarına nerden estiyse nefes tutma yarışı yapmaya karar vermiş öteki. Bizimkine: "hadi gel nefes tutma yarışı yaparım ki ben senden daha fazla tutacağıma eminim, 1.5 dakika tutabiliyorum" demiş. O sırada havuz kenarında oturan kızlar da duymuş bu söylediklerini. Bizimki de "tamam hadi o zaman demiş". ikisi de aynı anda kafalarını suyun altına sokmuşlar. Öteki 45saniye sonra kafayı çıkarmış, bizimki hala suyun altında bir kız da bizimkini dürtmüş "artık çıkabilirsin" manasında. Arkadaşım: "Ne oldu "hani 1.5 dakika nefesini tutabiliyordun ne oldu sana" demiş. Diğeri: "Ya kanka ben sigara içiodum nefesim kesildi o yüzden çıkmak zorunda kaldım, çok fena nefessiz kaldım demiş. Bana bu hikayeyi anlattığında yarılmıştım. *
karizma gitme karnımda senin çocuğunu taşıyorum.*
ortamda lm paketi cikartilir ardindan soyle soylenir. Yaa bakkala gittim parliament iciyorum normalde yoktu bundan aldim mecbur. Yalaaaan.
yok ben değil arkadaş atmış bu videoyu.