bugün

yok ben değil arkadaş atmış bu videoyu.
ortamda lm paketi cikartilir ardindan soyle soylenir. Yaa bakkala gittim parliament iciyorum normalde yoktu bundan aldim mecbur. Yalaaaan.
karizma gitme karnımda senin çocuğunu taşıyorum.*
arkadaşım anlatıyordu, havuza gitmişler başka bir arkadaşıyla birlikte, kafalarına nerden estiyse nefes tutma yarışı yapmaya karar vermiş öteki. Bizimkine: "hadi gel nefes tutma yarışı yaparım ki ben senden daha fazla tutacağıma eminim, 1.5 dakika tutabiliyorum" demiş. O sırada havuz kenarında oturan kızlar da duymuş bu söylediklerini. Bizimki de "tamam hadi o zaman demiş". ikisi de aynı anda kafalarını suyun altına sokmuşlar. Öteki 45saniye sonra kafayı çıkarmış, bizimki hala suyun altında bir kız da bizimkini dürtmüş "artık çıkabilirsin" manasında. Arkadaşım: "Ne oldu "hani 1.5 dakika nefesini tutabiliyordun ne oldu sana" demiş. Diğeri: "Ya kanka ben sigara içiodum nefesim kesildi o yüzden çıkmak zorunda kaldım, çok fena nefessiz kaldım demiş. Bana bu hikayeyi anlattığında yarılmıştım. *
- peşimden çok koştu ama ben yüz vermedim ...
tabii ki ben ayrıldım.
--spoiler--
abi ben o grubu sevmiyorum ya
--spoiler--

lisedeyken duman konserine çağırılan arkadaşın söylediği yalan. sonradan öğrendik ki annesi izin vermemiş.
Kimi erkek, karizma gitmesin diye;

-cebinde kuruş yokken, bonkörlük yapar,
-hastalıktan ölüyorken, doktora gitmez,
-dayak yiyeceğini bile bile, kavgaya girer,
-kızın reddettiğini söylemez, kızı artık beğenmediğini söyler,
-terkedildiğinde, sevmiyordum der, oysa tek başına içip içip sızar,
buna benzer bir sürü şey söyler, yapar, yapmasa da yapıyormuş gibi yapar.

Kimi kadın;
-Dayak yer, ama herkesten saklar,
-Beş parasızdır, ama cüzdanını unuttuğunu söyler,
-maaşını kocasına verir, yine cüzdanımı unuttum numarası yapar,
-kredi kartı limiti dolduğunu mağazada farketse, ah yanlış kartı almışım diye söylene söylene oradan ayrılır,
-beğendiği ancak çok pahalı gelen şeyi, ihtiyacım yok diyerek geri bırakır,
-adamdan çok hoşlanır, teklif etsin diye aylarca bekler,
-aldatılır, kimseye diyemez, terkettim der,
-yalnızdır, herkes peşinde yalanları söyler.

Oysa ki bunların hepsi, boşa yalanlardır.
Karizma gitmesin derken, hepimiz yalancı olma yolunda ilerlemekteyiz.