bugün

işverenin tuzu kuru, olacak o kadar.
çizgi altı bir ajansın, yaratıcılıktan uzak bir şekilde yaratıcı grafiker aradığı ilan. ulan sen önce ya metin yazarı al, ya da metin yazarını değiştir. gerizekalı.

adresini göremiyorum ancak, topkapı matbaacılar sitesinde bir ofis olabilir burası.
en azından kendini ele vermiş bir firmanın ilanıdır. afedersin ahlaksızlığın kol gezdiği ama kendi firmasına hala 4/4 veren * lağımlar var, bir de firma sanıyorlar kendilerini.
Gelme Tarikatı bu bence.
Esnek iş saati dediler mi yandın. Esnetip esnetip yığarlar adamı. Babalarının malı olursun.
Ayrıca farklı ol deyip, takım çalışması nedir ya? Farklıyım tek takılırım. Takım çalışması hepsinin aynı kaba sıçızlamasıdır.
Hayır kabul etmiyom lan!
'Bizimkiler seni inceledikten sonra duruma saba haber verir'

Sizinkiler önce türkçe'yi söksün mk.
Direkt köle arıyoruz diye ilan verselermiş bu kadar uzun paragrafa gerek yokmuş hiç.
Çıkarmadan 5 posta atacaz diyo adam.
2500 lira maaş vereceğiz, köpek gibi çalıştıracağız seni. Işine gelmiyorsa bizi hiç uğraştırma, gelme.

Eksik kalmış. Bunu neden yazmamışlar ki?
Biz burdaki grafikcileri sike sike uyusturduk mala bagladilar. Sen de mala baglanmayacaksan gelme.
asgari ücretli hizmetli arayan iki kişilik tanıtım firmasının boktan ve baştan savma iş ilanı. ispat mı? dört kelimeyi çıkardım, her işe uygun genel bir hale geldi. markete kasiyer mi alacaksın, sürünün başına çoban mı koyacaksın, pavyona konsomatris mi arıyorsun hangisine istiyorsan uydur.
görsel
Bu tarz patranojın olduğu işe hiç gitme zaten daha iyi. Baksana daha işe başlaman azarlıyor herif. Arıza.
Komik olmadığı gibi vasat bir ilandır.
şu ilan ve beklentilerin karşılığında asgari ücret teklif edecekleri gerçeğinden bahsetmiyorum bile.
yeni jenerasyonun vasfı az kitlesine dokunmak için o kafada yazılmış bir ilan. mevlana görse utanır. ona gelme buna gelme, bu ne biçim ilan.
Kurumsal iletişimin ırzına geçmiş ilan. Haklılar aga, tonla işsiz var, denetim yok, mekanın sahibi bunlar, istedikleri gibi at koşturuyorlar.
Yaşasın hard kapitalizm.
Alkış...