bugün

hakkında daha önce entry girilmiş olan ama sanırım silinen yazarın nick i.
kim niye silmiş demeden de edemediğim başlık.
sözlük bula bula benim nick imin başlığını mı buldun diyen yazar.
zaten kimse yazmıyor, sen de etme eyleme sözlük.
esprili nesildaştır.
"sayfasına dokunmayın!" dediğim yazar.
5. nesil yazardır. hafif "genelleme"yle kafayı bozmuş hakkını arayan yazardır. entryleri onu gösteriyor.
başlığıda benim ki gibi boştur.*
kalp hastalığı olan kimse anlamına gelen kelime.
sıfat olarak kullanıldığında da "kalple ilgili" anlamına geliyor.
agresif entryleriyle dikkat çeken nesildaş yazardır.
kuru iftiraya kurban giden yazardır an itibariyle.
**
kimsenin nick inin başlığına bir şey yazmaya tenezzül etmediği, triplere girip grev yapmayı düşünmeye başlayan yazar.
an itibariyle ezilip büzülen yazar.
*
zakkum grubunun sarkısını * hatırlatan yazar.
güzel bir insan. su katılmamış bir romantik. dost canlısı, yardımsever. sizin sorununuz onunda sorunudur. derdinizi dinler, düşünür, saptamalarda bulunur(zira sosyologtur), yorumlar ve sonuca varır. tam bir profesyonel. iyiki var.
bana kardiya sözlüğü hatırlatan bir nick.
elinde başka videolar olduğunu ama çok ^^tehdit^^ aldığı için yayınlayamadığını söyleyen ekşi yazarı. keşke kimlerin tehdit ettiğini de söylese. asıl bomba o zaman patlar bence.
örümcek adam 'da zaman zaman boy gösteren bir süper tipleme. kendine göre bir adalet anlayışı vardır. bu yüzden örümcek adam ile neticede uyuşsalar da bazen anlaşmazlığa düşüp kapıştıkları da olur. siyahi ünlü bir doktordur. yaptığı sentetik deri ve bazı mekanik donanımlarla güçlü kuvvetli bir herif olmuş, hasta kalbini de geçici de olsa hale yola koymuş bir elemandır.
"çekim yaptığın açı belli adamım, güvenlik kameralarından kim olduğunu tespit ettik. tişörtünde güzelmiş. biraz da sen düşün. ha ha"

diye bir mesaj alan yazar. sonra futbolda neden şiddet var..
(bkz: son şike bükücü)
güncel Önemli Başlıklar