bugün

Bilinçaltlarındaki sapık fantezileri ve şiddet güdümünü hayvanlar üzerinde uygulayan şerefsizlerin son icraatıdır.

Böylesi şerefsizler herhangi bir insana bir yumruk atmaktan bile çekinecek derecede korkak oldukları için, tüm bu sapık ve sadist hareketleri ancak Ve ancak hayvanlar üzerinde uygulayabilmektedir.

Acilen yasa çıkarılmalı Ve canlılara bu şekilde zarar verenlerin makatlarına mikser aracılığıyla beton dökülmelidir.
zararsiz bir köpegin cani insanlar tarafindan iskenceye maruz kalma durumudur.

biz insanlarin acilen dünya üzerinden silinmesi gerektiginin bir kanitidir. hem kendimize, hem birbirimize ve de cevredeki diger canlilara bu kadar zarar veren baska yaratik yok.
ne kadar lanet ve baska canlilara zararli olabilen yaratiklariz? daha ne kadar canavar olabilecek potansiyele sahibiz? bilmiyorum.
kimliği nasıl belirlenenemiş? kabataşta başörtülü bacının üstüne attıran deri ceketli üstsüz adamların hayal ürünü olmasına rağmen kimlikleri tespit edilmişti,hatta avarel 3 yıldır her cuma görüntüleri yayınlayacağını söylüyordu.

koskoca karaköyde hiç mi doğru düzgün eşgal verebilecek bir güvenlik kamerası yokmuş?
bazı insan tipliler üreyip çoğalmadan itlaf edilmeli. kimseye bir faydaları olmadığı gibi zararları var.
adalet ve uygulama konusu gözden ve elden geçirilmezse, adaletin sıvılar kanunu gibi kendi dengesini bulma özelliği olduğu, biri o dengeyi sağlamazsa herkesin kendi adaletini kendisinin bulmaya kalkışacağı kaotik bir ortam oluşacağı ortadadır.

bkz. law abiding citizen.
Boş yere entry girip duruyorsunuz. Nasıl olsa yarın unutacaksınız ve onların bu yaptıkları yanlarına kar kalacak, aynı şeyleri yapmaya devam edeceklerdir. Sözlüğe entry girmek bir işe yaramıyor malesef.
Sözün bittiği vehamet.

Bu, insanlık dışı, hayvanlık dışı, bitkilik dışı, amiplik dışı, odunluk dışı eylemi kınayacak, yarattığı duyguyu anlatacak bir kelime yok.
Bağırsak tıkanması sonucu, bünyenin çektiği akıl almaz acıyı, ölümün kıyısına getiren o korkunç ızdırabı ve tüm bedenin geriye dönüşü imkansız tahribatlarla yaşamaya mahkum edişini ancak çeken bilir.
Ben biliyorum!

Bu sabah dövüne dövüne ağlıyorum.
Bugün ölmek istiyorum!
insan olmak değil, taş olmak, toprak olmak, tırtıl olmak, patates olmak, fesleğen olmak istiyorum!
insan olduğum için utanç duyuyorum...
Kıyamet kopsa da, kurtulsak artık!
doğru olduğuna inanmak istemiyorum.

o.çocuğu nedir ? nasıl olur ? sorunsalı.

köpeğe bunu yapan, insana neler yapmaz ki ?

pompei nin son günleri.
şaşırtmıştır. bazıları sınır tanımıyor yahu. bu ne rezillik. aynen.
Bunu yapanı diz coktureceksin, kafayı geriye atıp Beton mikseriyle boğazından aşağı beton dokeceksin sonra karaköy meydanına ibret olsun diye heykel misali dikeceksin. Alçak namussuz insan ırkı.
Dünyanın çivisi çıkmış.
köpekler de böyle cani ipne barbarlara gücü yetmez, saldiramaz ama yolda yürürken kendisinden korkan masum insanlara saldırır.
polis eşgali belirlerse olacaklar;
sapık orospu çocuğunun adresini belirleyecekler,
ifadesini almak için aramaya başlıcaklar,
ifadesi,nöbetçi savcısı,evrak işleri angaryası derken bir köpek için değmez amk seviyesine kadar gelecekler.

bunları yaşamamak adına ''görüntülerden eşgalini belirleyemedik diyelim nasıl olsa 2 güne unutulur'' demişler.

sanırsın amk karaköyünde sadece bir tane mobese var,başka kamera yok dükkan yok güvenlik kamerası yok,allahın dağı amk yeri.
tarlada köpek siken dedeye gülen şerefsizler gelip burda ''bi iliyi bili iktidiri biğliyirlir'' demesin.

köpeğe o işkenceyi yapan orospu evladının eşgalini belirleyememek ne demek amk.
dağ başı mı,istanbulun göbeği karaköy. sizin götünü yaladığınız partinin zihniyeti böyle olaylara karşı umursamama olduğu için haliyle memurlar da bu tür sapkın olayları aydınlatmak için ekstra bir çaba sarfetmiyor maalesef.

ülkenin çivisini çıkaran sizin bu toz konduramadığınız partinin aşağılık değerleri.
Orspudan çok orspu çocuğu var bu dünyada. Bunu yapanı ya da hayvana işkence eden herhangi birini bulursam zarar vermezsem adiyim. Şaka değil, bir gün sosyal medyada görürsünüz beni, hayvana işkence eden birine aynısını yapacam, ahdım var.
iktidarın emrinde olan emniyete güvenin azalmasından olabilir mi acaba?
taciz edildiği için polise giden kızın polisten dayak yemesi,
karısına çarpan ehliyetsiz şerefsiz piç karakolda polis dostlarına ifade verirken,kocanın polisler tarafndan dövülmesi,
ali ismail korkmazîn katlediliş görüntülerinin polislerce silinmesi.

bunların hepsi akp zamannında akp polislerince yapılan eylemler, o yüzden güvenlik kamersından eşgal belirlenemedi yalanını da yemiyorum amk. adamlar uğraşmak istememişler,evrak işi ifade falan zor gelmiş belli ki.

insana yardım etmeyen köpeğe mi acıyacak amk.