bugün

uzak durulması gereken durumdur.

* bir karadenizli ihtarı.
karadenizli bir kadına aşık olunmaz. büyük ihtimal öylesine bir bakmışsınızdır ama o sizin yakanızı bir daha bırakmamıştır. heyecan yapmadan elinden kurtulmanız şiddetle tavsiye edilir.
sahip olunabilecek en güzel duygudur.
biliyorum, konuşuyorum.
ısrarla tavsiye edilir.
--spoiler--
yaşım 46
1.30 boyum var
turuncu gözlüyüm
sivri kulaklıyım
3 tane kolum var
karadenizliyim
taliplerimi bekliyorum da
--spoiler--
fenerbahçeli olanlar için asla gerçekleşmeyecek eylem.
(bkz: Burun fetişisti)

Edit:Tamam tamam muhlama seviyordur ondandır.Eksilemeyin
deneyimlediğim olaydır. (kadın demeyelim ama) lisedeykene -ki liseyi rize'de okudum- karadenizli -hatta rizeli- bir kıza aşık oldum. birçok getirisini olmasına rağmen bu olayın benden çok büyük bir götürüsü oldu. başka birine aşık olamadım bir daha! yaralı stayla(!)
her ne kadar genelleme olacaksa da, her yiğidin harcı olmayan eylemdir. karadeniz kadını, yurdumun her biri ayrı özel kadınlarından biraz daha farklıdır. öncelikle dominanttır, öyle her şeye evet haklısın demesini beklemeyin. ani çıkışları, yüksek sesli kırgınlıkları ve inatçılıkları onları özel yaparken aynı zamanda zorlaştırır. burada peştemalının, eteğinin altında bıçakla bağa bahçeye giden kadınların torunlarından bahsediyoruz.* duyguları bu kadar coşkulu olan kadının sevgisi de ona oranla yoğun ve deli dalgalıdır. karadeniz insanının tipik özelliği olan her konudaki aşırı enerjili ve abartılı hal aşkta da farklı değildir. netice itibariyle her anlamda sarsıcı ve benzersiz bir deneyim olacaktır.
karadenizde yüzmeye benzer. oyun olmaz, dalga geçersen boğulursun. gerekli saygıyı gösterirsen bir o kadar da keyif alırsın.
zordur.
inadım inat dediğim dedik ama işini en iyi şekilde yapan kadını sevmektir. evet.
(rizeli biri olarak söylüyorum) tanrının insanı sınamasıdır. mükemmel veya berbat durumlar doğurabilir.
çekilmez bir şey. ben hayatımda bu kadar dik kafalı kadınlar görmedim. biz de bir ucundan karadenizliyiz ve hayatımda hiçbir şekilde anlaşamadığım tek kişi annem. zamanında bir de karadenizli kıza aşık olduk, allah düşmanıma vermesin. bunların hepsi böyleyse vay bu uşakların haline.
Kadın gibi kadına aşık olmuşsundur. Panik yapacak bir durum yok.
atraksiyon yaşamak isteyen çılgın erkeklerin yaptığı spor. bu sayede genç ölürsünüz. o kadın, o inatla öldürür çünkü.
(bkz: tecrübe)
herhangi bir kadına aşık olmaktan farkı yoktur. şimdiki çoğu genç, o bilindik karadeniz kültürüyle yetişmediği için kafanızdaki o klişeler eskide kaldı dostlar.

not: karadenizliyim.
laz sa evlenilecek olan kızdır. şivesi de laz şivesi oldu mu tamamdır.

not: o kadar kız tanıdım laz hatun hiç olmadı lan. şivesini yediklerim. vursunlar topuklarımdan.
seni trabzonspor kadar seveyisa dunyanun en güzel aşkunu yaşaysin demektur ...
(laz kızı)