bugün

çınaraltı'nın yanında bir tatlıcı vardır. kadayıf, dondurma ve profiterol, supangle, sütlaç gibi sütlü tatlıları var.

lezzet olarak bana şahane geliyor. gurme de sayılmam ama.

üstelik çok da ucuzdur. 3 lira falandır herhalde porsiyon.

sahibi osman amca ise, ktü nün en tatlı adamıdır.

öyle anılarım var ki, osman amcanın torunu olasım geliyor anılarımı. düşününce. o derece kral bir adam.

tüm ktü ölsün, ama bu adam yaşasın yahu.
Yurdumun alelade devlet üniversitelerinden biri.

Gelmeyin. Yaşamak çok güzel, bunu heba etmeyin.

Gelmeyin.
kampüsü içinde havaalanı olan tek üniversite .
içinde okuyan oğlum var .
inşallah hayırlısıyla bitirir.
içinde hain barındırmayan, milliyetçi üniversitem.

1128 akademisyenden 1 ktü hocası yoktur. helal olsun.
Şüphesiz karadeniz teknik lisesidir.
Bir türlü sevemediğim üniversite.
ders seçme haftasında her zaman sitesi çöken üniversite.
Bu sene gireceğim sınavda okumak istediğim tek üniversite olup hayallerimin uç noktasıdır.
bahar şenliklerine para harcamaması gereken okuldur; çünkü, bahar şenliklerinde bildiğin öğrenciden çok trabzon şehri halkının istilasına uğruyor.

ben okurken orada trabzon'un işsiz güçsüz apaçileri ceplerinde bıçaklarla gelip milleti taciz ederdi, erkek arkadaşlarının yanında kızlara sarkardı -kıskançlıktan-. millete sataşırlardı ve bunu eğlenmek için yaparlardı.

hatta ben okulda iken ilk yıllar okulda alkol bile satılırdı, sonra yasaklandı. öğrenciler içip içip olay çıkartıyor diye ki buda yalandı. bir ortamda nasıl takılması gerektiğini bilmeyen, görgüsüz, cahil trabzonlu apaçiler içip içip millete sataşıyordu. yani eğlenmeyi bilmedikleri gibi içmeyi de bilmiyorlar.

salak bunlar yemin ederim, o şehirde çok büyük geçim kaynağı öğrencidir ama kendi ezikliklerini bastırmak için savunmasız öğrencilere takılıyorlar. kız öğrencileri hayvan gibi taciz edip kendi aile eşrafı için en ufak bir bakışta bile yaralama yapabilecek zihniyete sahip insanlarla doludur. zaten çömlekçi gibi bir yerinde başka açıklaması olamaz gibi.

neyse apaçi tayfası eksik olsaydı cidden iyi bir kampüs ve güzel insanlarla dolu okulum olarak övünebileceğim üniversite.
kısa yazılışı katü olan vasat üniversite.
Uçakların bulunduğu üniversitedir. Var mı ya aranızda burada olan?
Lisans+ Mastere yaptığım nadide okulum.

Çok harbi hocalarım oldu, bir kısmı bakanlıklarda Tübitak'da filan çalışıyor şu anda.
Hatta biri var, 2 senedir Bilim Sanayi Bakanlığında bir odanın sorumlusu.
Erken saatte güne başlamayı, Tv izlememeyi, Disiplinli olmayı öğretir merak edene.
Ben iiBF çıkışlıyım ama 2013 de mühendislikten bir hocaya sunduğum ve mantıksız gerekçesi ile red ettiği bir fikrim 2009 da zaten israilde'de yapılmış mesela, böyle de hocalar var.

Çok apaçi vardır.

Fener forması ile gelmeyin, gelseniz de geri gidemiyorsunuz.

Totosunun hacmine güvenen örgüt yancılığı yapsın.

Niye bilmiyorum ama öğrencilerin %80 tırt.
Bir ara kantinde ki basitlikten sıkılıp 1 sene kantine uğramamıştım.
Trabzon insanının görgüsüz, cahil, kendini bilmez, egosu tavan yapmış ve Trabzonlu olmayan birine karşı o küçümser tavırlarının resmen üniversiteye yansımış hali.

Bir o kadar öğrenciyi kazıklama üzerine kurulmuş bir sistem ve dersi geçirmeden o dersi en iyi anlarsın fikrine kapılmış anlamsız üniversite.

Zira hukuk fakültesinde okuyan biri olarak gelmeyin, girmesi cidden kolay ama çıkması çok ama çok zor olan üniversite.

Bu arada Trabzon insanı ve Karadeniz insanı cidden hayal kırklığı, hepsi mi aynı olur.
Teknik üniversitede hukuk fakültesinin ne işi var merak ettiren üniversite.
Arkadasimin okudugu okuldur.
kampüsü içinde havaalanı olan tek üniversite .
içinde okuyan oğlum var .
inşallah hayırlısıyla bitirir.
türkiyenin en eski üniversitelerindendir.
kampüsünde havaalanı bulunan tek üniversitedir.
bilhassa tıp fakültesi türkiye'nin iyi fakültelerindendir.
sağ sol,alevi sünni,türk kürt çekişmeleri yoktur
fenerliyseniz okul bitene kadar fener maçlarında tezahürat yapıp, şehirde fener ,beşiktaş,cimbom formasıyla dolaşamazsınız.
deniz,orman içiçedir.
pkk,aşırı sol,ateistseniz pek tavsiye etmem. şehirde rahat olamazsınız.
doğruları bunlar.
Bilgisayar mühendisliğini kazanacağımı muhtemel olan universitedir bölümde okuyanlar mesaj kutumu yesillendirirse çok iyi olur.
ders alımları nedeniylen sitesi çöken üniversite.

edit: düzelmiş.
kampüsünde hava alanı olan tek üniversite.
4 yıllık tecrübeme göre KTÜ pişmanlıktır.
Pek fazla sözlük üyesi barındırmayan Trabzon devlet üniversitesi.
kampüsünde hava alanı olan tek üniversite.
görsel
köpek resimde çok yakışıklı çıkmış ahaha.

eğer doğruysa çok ama çok sevimli ve samimi bulduğum bi hareket yapmış üni.