şu şey değil mi ya ?

akp'yi yıllarca öven ve sonrasında akp tarafından tekmeyi yiyince muhalif kesilen yae'ci, amerikancı liboş.

evet evet o.
silkilmesi gereken yazar.

kardeş bu kafayı komple değiştir.
yazarların avukatlığını yapan, eleştiriye tahammülü olmayan ve hakarete başvurmaktan gocunmayan terbiyesiz bir yazarımsı.
Uykusu çoktan gelmiş yazar.
bu entry ile ebu saplardo bin muazzama'nın ernesto doqukan guevara'nın feyki olduğu tescillendi.
kürt ve eşcinsel.
12. nesil, 38 entry sahibi yeni gelen bir yazar kendisine saldırdığına göre, yani birine fake açtırıp bunu yazdıracak kadar uğraş verdiğine göre, değerli bir yazardır diye düşünüyorum.
beyaz atlı olmayınca el mahkum kara atlıya.
16-19 yaşları arasında olduğunu düşündüğüm yazar.

Edit: Biraz alınılmış o yüzden editliyorum. Amacım kimseye saldırmak değil. Saldırma anlayışınız baya düşükmüş. 3-5 entrisine baktım bana yaşı bu civardaymış gibi geldi. Komik. 21. Yaşın güzel geçsin aslanım. Bu kadar kırılgan olma.
kürt ırkçılığı, alevi ırkçılığı vs. her türlü ırkçılıkla mücadele ettiği için bazılarının zoruna giden yazar.
Her boka bi parmak atabileceğini sanan rezil bir hadsiz
Aynı zamanda donuz.
Siz de ekleyin boktan fikir ve tacizlerine maruz kalmazsınız.
esenlikler olsun sözlük.
son 10 yıldır sözlükte gördüğüm en samimi entry olabilir;

(bkz: aynada fotoğrafını çekmezse ölecek hastalığı/#43754643)

lan ne adamsınız amk ya. seviyorum sizi.
Irkçılara laf atan ırkçı. ouroboros misali bir durum içinde. Anlayıp dinlemeden yargılamak ve peşin hükümler insana hayatta çok şey kaybettirir. Neyse esen kal +donuz
muaviye ve yezid şarap içen, evinde köpek besleyen adam gibi adamlardı. sırf yobazlar bu iki davranışı yüzünden halife olmasına karşı çıkmış.