bugün

Destur diyip binersin günah yazmaz.
erkek olan tarafın kapıya doğru durup, kadına arkasını dönmesi en efendice olanıdır.
son bir senedir çok yaşıyorum bunu. karşı cins rahatsız olmasın diye hep yere bakıyorum.
Valla hiç istifimi bozmam hatta sırtımı yaslayıp hafiften kaykılırım.
Akıl akıl gel asansörde takıl..

Devir değişti ama kafalar hep taş devrinde.

Bakın usül şöyle; biri bindi, diğeri zaten asansörde diyelim. iki taraf da hafif bir tebessüm ile iyi akşamlar veya günaydın ya da iyi günler der. Kapı kapanınca, yapışmadan mesafeli durulur ve rahatsızlık verilmez. inerken de aynı şekilde iyi akşamlar, günaydın her neyse denir inilir.
bı keresinde bı 50lik leş tombalak teyzeyle rastgeldik --ilk defa görüyorum-- asansörde bu triplere girdi. ben binmem falan o zaman biraz küçüğüm nutkum tutuldu... şimdi olsa siktir ederdim aptal tombalagi. ay gotum bin tane aletim olsa 1 tanesini sana vermem.. dombalak buruşuk haline bakmadan utanmadan triplere giriyo aq hurdası..
Orta doğu sen nelere kadirsin.
Pistonlarımıza sahip çıkalım.
iç Anadolu bölgesinde yaşayanların genelde çadırı diktiği durumdur.
Klostrofobim olduğu için asansör kullanmıyorum.sikinti yok.
iftiraya uğrayabilirsiniz.
Duymuştum.
Kadın para istemiş, vermezsen bağırırım demiş.
Allah, kötü insanlardan korusun.
kadınların sürekli delirip kendi üstünü başını parçalayıp erkekleri hapse attırmaya çalıştığını zanneden deli zırvaları ve sanrıları. adli tıp diye bir şey var, kumaş döküntülerini tırnaklarının arasından analiz ediyorlar hiçbir şey bulamazlarsa. kafayı yemişsiniz.
eğer muhafazakar bir izlenim veriyorsa çoğu zaman nezaket edip sorarım ya da bir sonraki sırayı beklerim genelde zaten onlar davet ederler sadece muhafazakar kadınlar için değil karı koca aynı anda binerse bile ama acelem varsa ve önemliyse sormadan bindiğim olmuştur ondan da rahatsız oluyorsa yapacak bir şey yok.
Asansörü arızaya sokarak biraz daha yalnız kalınabilir.
Gözlerin önünden film şeritleri geçer. Ulan acaba bu sefer olur mu dersin yüzüne bakmadan iner gider. Geri de buruk bir kalp bırakır ühü.
gayet normal durumdur yok daha neler.
ilk 30 saniye derin bir sessizlik olur. göz ucuyla karşı cinsler birbirlerine bakıp önlerine dönerler. tabi erkek olan o sırada hayal kurar, ''asansörde saatlerce kalsak da asansörü açtıklarında sevgili olsak'' diye. sonra inersiniz ve her şey sona erer.
iki erkek binince ne oluyorsa o olur. dur liseli.
Uludağ sözlükte yazar mısın diye sorarım.
Olumsuz tek bir cevapta hiç taviz vermeden asansörü durdurur inerim.