bugün

para üstü yerine sakız veren bakkaldır. ayrıca nesildaş yazar. hoşgelmiş.
süpermarketlere karşı savaş açan mahalle bakkallarının safına katılmasını temenni etmekteyiz. (bkz: sınıfını bil safa gel)
#9968436 gülmekten sandalyeyi düşürmüş yazar.** gerçekten değerlendirilmesi gereken isimler bunlar.. bırak bakkallığı kardeş sinemacı ol*
bakkal değil süpermarket sahibi kişidir.
Kullanıcı adıma yaptığı yorum ile şahsım tarafından Aklına hayran bırakan yazar.
75 krş.luk ekmeği, cebinde 50 krş. bulunan bir insana satarak, eksik kalan 25.krş için 12 ay vade yapan, gecikme sonucunda ise ekmeğe ve sürülen tereyağına haciz koyan bakkaldır.
Açtıgım konu hakkında yorum yapıp konu içindeki yorumumu görmeyen kör yazar.

hiç bir seçimde akp ye oy vermedim ama tek seçenek sunup iki ideolojiden birini seç deseler sizlerin zihniyetini asla seçmem.
Afferin bak ögreniyorsun dedigim şaşkın yazar. genelkurmay açık açık darbe yaparım diye yazacak degil. eğer cidden bunu anlamıyorsan ya çok iyi niyetlisin yada ideolojin Aklını yemiş bitirmiş.
(#9798230) ile kapitalistliğini konuşturmuş yazardır. ailcek izliyoruz efenim.
uludağ sözlük'ün mevcut durumu hakkında şahsen çok yerinde ve değerli bulduğum saptamalar yapmıştır.

manifesto niteliğinde diyebileceğim bir metin: (bkz: uludağ sözlük/#10403453)
kendisini yeni farkettim.
Şikayetleri benim de şikayetim.
Önemli noktalara parmak basmış, parmağını oralardan çekmemesi dileğiyle.
sözlüğün bence en iyi yazarı.
tarihi geçmiş ürünlere promosyon malzemesi bantlayan bakkaldır.
renktaşım. çubuklu forma aşkına selam olsun..
(bkz: galatasaray/#12301650) sondan bir önceki entrysi, tamamen aksi ispat edilemeyecek doğru bilgilerden oluştuğu halde en çok kötülenip anlaşılmamış entryleri arasına giden ve en son entrysini de kendi nick altına yazan yazar.
#10403453 şu entrysi sözlüğün şu andaki durumuna ve geleceğine ışık tutan, her stırının altına imzamı attığım bir entrydir...

bu arkadaştan daha fazla yazmasını rica ediyorum...hoşçakalsın.
(#10403453) entrysi ile beni kendime getiren ve artık saçma entryler girmememi sağlayan yazardır.
ayrıca gereksiz yazarları temizleme kampanyasını beğenerek katıldığım yazardır. (bkz: (#13007048))
kendisine teşekkürü bir borç bilirim. yolu açık olsun nesildaşımın.