bugün

geçen gün müslüman arkadaşlarla toplandık ne olacak bu müslümansızlık? ne olacak bu ak partisizlik derken aramıza sonradan bir büyüğümüz katıldı adını tam hatırlamıyorum çok da kalmadı zaten işte kendi müslüman hayatının tecrübelerinden bahsetti -evliymiş-, bize çeşitli öğütler verdi allah razı olsun çok feyzli bir ağabeyimiz olduğu her yerinden belliydi zaten. neyse konu döndü dolaştı kapalı kız alan erkekler ve almayan erkeklere geldi. abimiz bu konuda oldukça hassastı o anlattı biz dinledik şöyle bir tiradı oldu ki sizinle de paylaşmak isteriz: bakın çocuklar benim bir arkadaşım vardı başı açık bi kızla evlendi 1 sene oldu olmadı hemen boşadı kadını neden? ben size söyleyeyim kızın başı açık olduğu gibi gönlü de açıktı, hiç söz dinlememiş ne dediyse o tersini yapış, kafasına göre izin almadan dışarı gezmeye falan çıkmış... işte siz siz olun asla ama asla başı açıkla evlenmeyin görüyorsunuz insanlar neler yaşıyor. neyse bizim bu arkadaş da allahtan ak partili ve gerçek bir müslüman olduğu için hemen boşamış kadını." işte bu konuşması bizlerde open your eyes müslims etkisi yarattı. zaten başı açık bi kız almazdık ama artık iyice tecrübe ettik ki başı açıklık pişmanlıktır... bizler de buradan bu feyzli ağabeyimiz vasıtası ile sizleri uyarmak isteriz. sizler sakın böyle bir hataya düşmeyin allah rızası için dikkatli olun...

huzurlu kısmını sonra anlatacağız...
geçicidir . yataktaki muamelesini gördükten sonra anlarsınız ki abbaaooooovv .
pıss diye acılır, kokusu yayılır, tadı damakta kalır.

(bkz: gazoz)
(bkz: 0 km)
acik kiz m.facebook.com kapali kiz 0.facebook.com resimler gorukmez . o. facebook hizlidir o yuzden huzurludur .
(bkz: yine bir gün kapalı kız alıyorum)
eline erkek eli değmemiştir yanılgısıdır.
daha sekiz yaşındayken sevgilisiyle parktaki bir bankta yiyişen türbanlıya kolay gelsin abla dedikten sonra gerçekte var olmadığını düşündüğüm huzurdur.
kadınlarımızın büyük kısmına ve tabii ki eşlerine hakaret etmeyi alışkanlık haline getiren ahmakların temelsiz huzurudur.
okuyan da sanır ki yetkili satıcıdan yeni bir araba almış motoru kendi zevkince açmanın keyfini yaşıyor.
açık kapalı deyu sınıflayıp kızları/insanları dış görünüşle değerlendiren cehalet ürünü yargının tezahürü cümle.
açık ahlaklı olduğu gibi kapalı ahlaksız da var, kısaca bunlar gereksiz, ahlakın açıklık kapalılıkla alakası ne? başını örten anlayıp hakkını vermedikten sonra, yoksa kafada taşınan polis mi?
- kapalı kız aldım abi çok huzurluyum.
- nereye kapadın lan kızı sapık herif! bu kaçıncı lan bu kaçıncı??
- bodrumda abi, azıcık uzaktan bakıp bırakacağım.
- akjhnksdjfkldmnfkdadkj!!
"....cok gorduk sahilde yiyisen turbanlilari."

inanıp nefret kusanlar var, şakadır diye düşünüyorum, yada anlamamış gibi davranan art niyetli biridir diye düşünüyorum.
sen bide muhtarın yaraanı görsen cümlesiyle son bulur.
beyni kapanmış bir yazar söylemi. hiç görmemiş mi parkata orda burda kucaklarda oturan türbanlı kız?
Saçın gürünüp görünmemesiyle ilgili mi her şey?
Müslümanlık, dindarlık insanın içindedir. türban takıp takmaması allah ile kendi arasındadır. sen kimsin yargılıyosun?
Kızın kötü ahlakıyla kaybolacak huzurdur.
parayla imanın kimde olduğu belli olmadığı gerçeği hatırlatılarak o huzur kaçırılır efendim. *
günah çıkarmak için alındıysa normal mutluluktur. hacca falan gitmeye de gerek yoktur. *
yardırıp başını gitmiş huzurdur.
Sadece Erkek adamın anlayabileceği huzurdur.
Namuslu ve iffetli ve de gözünüzün arkada kalmayacağı bir evlilik ile oluşan huzurdur.

Bekaret beyindeciler bilmez bu huzuru.
Lol.
Banada alsanıza bir tane.
görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar