bugün

halim bahadır'ın yazdığı kitapta babalarıyla sorun yaşayan kadınların hikayeleri kaleme alınmış...
ATV yayınlanmaya başlayacak ve muhtemelen 5. bölümü göremeyecek dizi, fragmanından duygu kasmaya çalışmışlar, "et yemek istiyorum et" repliği nedir yahu. Tutmaz
Atv de ise kuşların kanatsız olmasi gayet normal.
en bilinenleri ;
(bkz: tavuk)
(bkz: horoz)
Günde 50 kere açım ya aç et istiyorum diye bağıran bir kızı duymamıza neden olan sikimsonik dizidir. Fragmanından belli ne kadar dandik bir dizi olduğu. Tutmaz.
yine dandik bir atv dizisi.
Reytinglerde ilk sıralarda olunca hayli şaşırdım.
Ulan millet ne meraklıymış holdingli dizilere, zengin patrona aşık olan fakir ezik varoş kadınlara.
Şu türk dizileri nereye gidiyor böyle yahu. Yaratıcılık sıfır.
az önce dünyanın en Saçma sahnesini izledim..

olay şu,mahalleli sırf çocukların babası yok diye belediye aracını tutup hiçbir izin vs belge olmadan laaap diye ev yıktı

yani belediye mahalleli istedi diye ev yıkıyor.

ağbi birde mantıklı film çekelim yaaaa.
mükemmel bir türk dizisidir. hepsinden farklı bu sefer kadın zengin cocuk fakir xXDXDXDXD
Uçamaz ve göç edemezler.

Ayrıca bir diziymiş.

Dizideki kuşlar inşallah kenidini patronuna yamamaya çalışan kevaşe kuşlardan değildirler.
Tipik atv dizisi amk!

Evdeki dört koca çocuğa da bakmaya çalışan Fatma girikvari bir ana. Çilekeş anasının kuzusu en büyük evlat. Araba yarışlarına tutkulu bir erkek evlat. içinde bulundukları vahim durumdan şikayet eden, lüksü arzulayan bir kezbanoğlu Kezban ve elinden pelus bebeğini düşürmeyen spastik turuncu küçük bir kız.

Ve tabi ki zengin erkekler falan.
(bkz: kanatsız kuşlar)
(bkz: kırgın çiçekler)
(bkz: yaralı ceylanlar)
(bkz: hayırlı akşamlar)
görsel
fragmanı yayınlarken dizinin adını "kanatsız karılar" olarak vermiş ayı oğlu ayılar dkhfuhdakfldfa.

lan atv bu kaçıncı ya. hatırlayanlar için (bkz: yarak)
Bu kadın çok mu iyi bilmiyorum ama salak olduğu kesin. insan rahat davranır biraz yakışıklı bir adamla birlikte ama öyle kasıntı davranıyor ki adamın yerinde olsam istenmediğimi düşünür hayatta bu işe devam etmezdim sinirim bozulurdu. Görümcesi de çok aşırı bir karakter paragöz.

Dizi çok sinirlerimi bozuyor ama bazen bakıyorum.
asgari ücretlileri düşünüp sorgulamasınlar diye televizyona kitlemek için yapılmış bir dizi.

evin ileri gelenleri tarafından bugün yıvrım genatsız kuşları izleyemedik misafir varıdı internetten açıver de izliyek ha yavrum bi açtım 3 saat amk. kotaya mı yanayım ev ahalisinin 3 saat boş beleş dizi izlemesine mi..
fox tv'de olmamasıyla şaşırtan dizi.
yönetmeni evinde öldürülmüş. (bkz: kemal uzun)
haftaya final yapacak olan dizi.. güzel diziydi severek izliyordum final yapacağını gördüğüm an üzüldüm açıkcası..
aşk ve mavi gibi dandik çomar dizileri devam etsin, bu dizi final yapsın olacak iş değil.
uyuz olduğum dizilerden biri.

sonunda final yapıyor..