bugün

Onbirinci nesil 45 yaşında yazar.

Oğlum bunu niye çağırıyorsunuz altın günü mü bu?

Çimler daha taze onları kemirin.
(#41460323)

sanıyorum kibarca hani bana hani bana demiş.

yok sana.

görsel
http://www.uludagsozluk.com/e/41466188/

toplasan 1500 tele ya eder ya etmez lan..

çok ucuza gitmiş bir yazar..

edit: yaa bırak yiim bu ayakları.. manevi değer var ama maddi değeri olduğunu da öylesine söyliyim dln işte diy mi:d maneviyse bakır tel getirip taksa yetmeli..

geçiniiizz..

e di tiki: ahahha daha 2 sene önce 40 değil miydi o?

bırak yiim bu ayakları moruk
bu kadar kezbanın ve erkek orospusu ergenin olduğu bir site için iddialı bir paylaşım olmuş küpe paylaşımı. Linç yemesi normal.
Güne kahve içerek başlayanların artist veya entel olarak nitelendirildiği bir yer nihayetinde burası.
Aldırmasındı, aynen devam etsindi yolunda.
keşke spor salonundan görüntü paylaşmasaymış. memeleri epey küçük. üzdü *
yeni meriç yapmış kendisine, duyduk bir hayırlı olsuna gelelim dedik.

tabi tabi aldırmasın, aynen devam etsin.

sonuçta uludağ sözlük bok püsür, kendisi burada yıldız gibi parlıyor, biz onu hak etmiyoruz değil mi meriç kardeş?
Bu ara yalnız galiba sözlüğe fazla sarıyor bir çıtır bulsa da sözlüğü salsa biraz. Evet.
oytun'la bi sevişseler mutluluğun nirvanasına ulaşır sanki yazarı. evet.
Sporun beyin sagligina olan faydalarını deneyimlememiş bir yazar. Ama esas kötüsü spor yapanlara bok atma çabası.
Sözlük değil huzurevi amk.
Alınganlık yaparak bizleri üzmüş sözlük teyzesi.

Tamam abla tamam. elleriniz çok güzel. Yeter ki siz uzülmeyin.
bir de kankacı değilim diyor.

teyzoooooaaaaaaaaaa!!!! seninkilere bundan sonra zaten kanka denmez, ahiretlik denir.
Tombik yazar.
Istanbul kanatlarımın altında filminden esinlenmiştir.
https://www.youtube.com/watch?v=V_REJZ-pTAc
Saçları kızıl. Uzak durun canınız yanabilir
sözlükteki genç kızlara "koca popolu şişko pislikler, püh siz de insan mısınız be, ben size sümüğümü atmam sümüğümü, gidin de az spor yapın ahahaha" demiş.

yani bu kadar ağır konuşup şu güzelim barış ortamını bozmaya gerek var mıydı bilmiyorum.

eminim bu kırıcı sözlere verecek bir cevabı vardır sözlük gençlerinin. aksi halde bütün ithamları onaylamış olacaklar ki bu beni ciddi anlamda üzer.

ezdirmeyin kendinizi kardeşim, biraz dik durun dik!
Üstteki entrye cvp niteliğinde ancak; sözlük gençleri de gidip rezil olan teyze filan die başlık açmasın kızdırmasın teyzeyi.
Kanatlari var popişinde.
söylenenler pek hoş değil..

açıkçası her iki tarafın bu durumla nasıl başa çıkacağını çok merak ediyorum..
ama yani başlık açtı diye de "bu nasıl tipiniz var sizin lan ahahaha koca popolu ayılar" denmez, ben öyle düşünüyorum yani. denmemeli bence.

yine de sözlük gençleri bizim yüzümüzün astarı yok, siz tükürün biz şükredelim diyorlarsa bilemem.

bana sorarsanız yenilir yutulur cinsten değil.

yine de kimseyi gaza getirmiş gibi olmak istemem, sonra arada biz kötü oluruz.
yazık, kimin çocuğuysa.
teyze bu yaştan sonra meşhur oldu ha. yakında kaset de çıkarır bu.
Hemşireler günün kutlu olsun.
Zamanında sözlükte Meriç diye itham ettiği profillerle pek haşır neşir olup sözlükte dolanan sonra nedense malum bir ifşa olayı sonrası kaybolan eski yazarlardan. Millete laf ederken insan az kendine bakar ya nick değiştirince her şey bitiyor mu sahi? iyiymiş. Evet.