bugün

ben yerli dizileri pek izlemem geçen zap yaparken kanal d'de yayınlanan hayat şarkısı dizisine denk geldim, dizide bir sahne varmış burcu biricik isimli dizi oyuncusu hamur yapıyor elleri hamurlu (bakın buraya dikkat elleri hamurlu diyorum hamur yani ekmek) neyse yanındaki dallama ile başladılar öpüşmeye, ikisininde elleri hamurlu ve öpüşüyorlar.....

neyse bu davranış hiç hoşuma gitmedi, evvela ekmeğe saygınız olsun hamur demek ekmek demek imansızlar orada öyle bir sahne olmayabilirdi. kanal d gibi aile dizileri yerine reyting amaçlı sevişme sahneleriyle dolu rezil dizileri ahlaksızlık olarak yorumluyorum.

hayırlı akşamlar...
Saymakla bitmeyecek rezilliklerdir. Sihirli annemdeki taci'ye rakı içirdikleri sahnede ben vermiştim notlarını zaten, rezillik ya ayyy-nen.
Insana olumlu yönde hiçbir şey katmayan dizilerdir.
aydın doğan ve avanelerinden her ne yaptılarsa beklenebilecek rezilliklerdir.
aklı olan kanal d'de dizi izler mi hiç. dizilerin en büyük özelliği saçma sapan sevişme sahnesi koyarak izleyici toplayabilmek. sonrada fahişeden farksızları ünlüler diye diye hayatımıza sokmaya çalışan saçma magazin programları bütün bunların temelinde tek bir şey var reyting eşittir para. gerizekalı halk nasıl olsa her şeye inanır mantığı.