1. 1.
    üniversiteli gençlerin yaşamını(!) anlatan eski bir kanal d dizisi.şimdilerde tekrarları yayınlanmakta.
    3 ... wolfshade
  2. 2.
    oyuncularının diziden sonra bayaa rağbet gördüğü dizidir..
    aşağı yukarı hepsi en az bir reklam veya dizide görülmüştür...
    1 -1 ... selmagezinir
  3. 3.
    üniversite hayatını hiç bilmeyen gençlere/velilere kötü örnek teşkil edeceğini düşündüğüm dizi kıvamındaki şey. yok yahu habire öyle ev partileri, çılgın aktiviteler, planlar,aşklar. yoksa vardı da bizim mi haberimiz olmadı? yok yok kanmayın böyle şişirmelere gençler.
    10 -1 ... susamsokagi
  4. 4.
    deh deyin kızlar benim atıma hep birlikte deh deyin deh deh deh
    çüş deyin kızlar benim atıma hep birlikte çüş deyin çüş çüş çüş

şarkısını(!) söylemeleriyle beni yaran dizidir. öğrenci için fazla lüks evlerde kaldıklarını söylemeden geçmeyeyim de içimde kalmasın.
    7 ... gonulcelen
  5. 5.
    (bkz: göksun çam)
    ... city walk
  6. 6.
    eğer üniversite böyleyse oraya gideceğime lübnana gideyim dediğim dizi.
    3 -1 ... ben hakimim masum bey0
  7. 7.
    dizinin oyuncu profiline göz attıldığında genelde çağan ırmak projelerinde yer alan oyuncuları görmek muhtemeldir ve insanın inceden kıllandırır...*

özellikle başrolde oynayan karaoğlan'ın tuğçe kazaz yerine eblek bir kızı tercih etmesi "oha" dedirtir...*
    4 -1 ... tttddd
  8. 8.
    senaryosundaki kopuklukların bi süre sonra illallah dedirttiği,"e hani bunlar akşam bi yerlere gidiyordu,niye evde oturuyorlar ki?" türünde karmaşalara yol açan dizi
    ... petibör
  9. 9.
    (bkz: gençlik dizisi çekmek için gerekenler)
    ... doctrine
  10. 10.
    öğrenci evindeki eşyaları gördükten sonra gülme krizine girdiğim uyduruktan zorlama bir dizidir kanımca .

(bkz: öğrenci evindeki dangalak perde sorunsalı)
    3 ... mavici